Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Напередодні свята

Переглядів: 1366

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево.  Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу.  Ця праця є вищою мірою людського духу"

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити спонсорам, людям, які відклавши безліч турбот та проблем на другий план, приходять на допомогу та підтримують  медичні заклади району.

Напередодні свята Дня медичного працівника головою районної державної адміністрації Юрієм Барабашем, керівником  ІП «Агро Вільд-Україна» Вільдом Бертольдом,  директором з виробництва ТОВ «Напої Плюс» Віктором Погорілим, депутатом обласної ради було передано КНП «Жашківська центральна районна лікарня» сучасне медичне устаткування, придбане за кошти спонсорів.

Медичний заклад отримав два апарати кисневих концентраторів придбаних ТОВ «Напої Плюс» та  УЗД апарат від ІП «Агро - Вільд Україна».

Медичні заклади наразі потребують оновлення матеріально-технічного оснащення, ремонтних робіт будівель і т.п.  Тож допомога представників бізнесу в районі, які не  залишають без уваги галузь охорони здоров’я, – це вагомий внесок у розвиток медицини.« повернутися до списку новин