Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

контроль щодо оперативності та якості виконання ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення

Переглядів: 1659

 З червня 2020 року розпочато роботи щодо літнього експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Замовником виконання робіт є ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ», як структурний підрозділ Департаменту будівництва Черкаської обласної державної адміністрації.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМФОРТ БУД СЕРВІС» є підрядною організацією виконання вказаних робіт,  визначеною на тендерній основі.

Для проведення поточних дрібних (ямкових) ремонтів за рахунок експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення у Жашківському районі передбачено 5,3 млн.грн.

Жашківською районною державною адміністрацією визначено перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення (їх ділянок), що потребують зазначеного виду ремонту на ділянках з асфальто-бетонним покриттям, з врахуванням  аспектів соціальної значимості об’єктів, розташованих за маршрутом проходження відповідних автомобільних доріг (рух рейсових, шкільних автобусів, під’їзди до медичних закладів).

Районна державна адміністрація постійно здійснює контроль щодо оперативності та якості виконання ремонтних робіт.

Зокрема  головою районної державної адміністрації Юрієм Барабашом оглянуто хід виконання робіт  на ділянках доріг Жашків – Скибин, Вороне – Зелений Ріг, Жашків - Олександрівка.

Побаченим був задоволений, так само як і темпами робіт.

На даний час виконання поточних дрібних ремонтів за рахунок експлуатаційного утримання на даних дорогах у Жашківському районі відповідно до погоджених графіків та виділених коштів продовжується.                

        

 « повернутися до списку новин