Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

УВАГА! ПАМ'ЯТКА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОЖЕЖ

Переглядів: 677

Згідно даних Черкаського обласного центру з гідрометеорології 29 липня – 3 серпня переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека по Черкаській області.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період, на вихідні і святкові дні, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння.

Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.

У 90% випадків причина виникнення пожеж в екосистемах - сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Жашківська районна державна адміністрація закликає жителів і гостей нашого району суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час відпочинку на природі, і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах, берегти унікальну флору і фауну нашого Жашківського краю!

не залишайте непогашеними багаття в лісі!

не кидайте НЕ загашені сірники і недопалки на суху лісову підстилку!

не випалюйте сміття на присадибних ділянках!

не розводьте відкритий вогонь поруч з господарськими будівлями!

слідкуйте, щоб діти не гралися з вогнем!

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, звалищах - негайно телефонуйте за номером «101». Пам'ятайте, що тільки дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

 

Бережіть себе і природу!

 

 « повернутися до списку новин