Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Про підготовку до нового 2020/21 навчального року та забезпечення управлінських процесів на субрегіональному рівні у зв’язку з утворенням і ліквідацією районів під час реформи з децентралізації

Переглядів: 400

ПРОТОКОЛ СЕЛЕКТОРНОЇ НАРАДИ

м. Київ                                                                                                     30 липня 2020 р.

Присутні: представники центральних, місцевих органів виконавчої влади та суб’єктів господарювання державного сектору економіки (за списком).

 

Про підготовку до нового 2020/21 навчального року та забезпечення управлінських процесів на субрегіональному рівні у зв’язку з утворенням і ліквідацією районів під час реформи з децентралізації


Заслухавши учасників наради, вирішили:

 

1. Інформацію про стан підготовки до нового 2020/21 навчального року, забезпечення управлінських процесів на субрегіональному рівні у зв’язку з утворенням і ліквідацією районів під час реформи з децентралізації, ситуацію із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та вакцинацією населення згідно з календарем щеплень взяти до відома.

 

2. МОН, МОЗ, обласним, Київській міській держадміністраціям відповідно до компетенції вжити заходів для забезпечення організованого початку 2020/21 навчального року з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах, приділивши особливу увагу питанням щодо безпеки вихованців, учнів, студентів, стану будівель закладів освіти, під’їзних шляхів до місць навчання, організації навчального процесу, доставки підручників для здобувачів загальної середньої освіти.

МОН забезпечити координацію роботи з підготовки закладів освіти до нового навчального року та до 10 серпня 2020 р., 25 серпня 2020 р. і 31 серпня 2020 р. інформувати Кабінет Міністрів.

 

Коблошу В. В. (Поспєлову О. О.)

 

3. Обласним, Київській міській держадміністраціям здійснювати постійний моніторинг стану розподілу та використання в 2020 році:

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”;

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”;

видатків, передбачених в межах освітньої субвенції на придбання шкільних автобусів, ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти, забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти, придбання обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, із зниженим зором, глухі діти, та оснащення закладів загальної середньої освіти  обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторіями (розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 р. № 1106 і від 27 листопада 2019 р. № 1109);

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти;

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Про результати щомісяця до 5 числа інформувати МОН.

МОН забезпечити координацію роботи місцевих органів виконавчої влади із зазначених питань, узагальнення відповідної інформації та щомісяця до 15 числа місяця, що настає за звітним, починаючи з 15 серпня 2020 р. інформувати Кабінет Міністрів.

 

Коблошу В. В. (Поспєлову О. О.)

 

4. МОН, ДСНС, іншим державним органам, які мають у підпорядкуванні заклади освіти, обласним, Київській міській держадміністраціям:

під час підготовки закладів освіти до початку 2020/21 навчального року вжити невідкладних заходів до забезпечення їх належного протипожежного стану;

опрацювати питання щодо розроблення Програми забезпечення пожежної безпеки закладів освіти.

МОН забезпечити координацію роботи із зазначених питань і до 25 серпня 2020 р. поінформувати Кабінет Міністрів.

 

Коблошу В. В. (Поспєлову О. О.), Вержиховському О. М.

 

5. Мінрегіону разом з Мінфіном, іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади та облдержадміністраціями у двотижневий строк розробити та внести на розгляд Кабінету Міністрів у встановленому порядку план дій щодо створення та припинення райдержадміністрацій з урахуванням постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. № 807-IX “Про утворення та ліквідацію районів”.

 

Інд. 82 (Старосольській С. П.)

 

6. Обласним, Київській міській держадміністраціям забезпечити координацію роботи з питань підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2020/21 року та щотижня інформувати про хід підготовки Мінрегіон і Міненерго.

Мінрегіону та Міненерго забезпечити відповідно до компетенції узагальнення зазначеної інформації та інформування щотижня Кабінету Міністрів.

 

Косенку С. В., інд. 82 (Старосольській С. П.)

 

7. Обласним, Київській міській держадміністраціям забезпечити:

належний рівень охоплення вакцинацією населення згідно з календарем щеплень;

подання МОЗ інформації про рівень охоплення вакцинацією населення згідно з календарем щеплень;

проведення координаційних нарад з питань профілактики та лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2;

вживання вичерпних заходів до забезпечення потреби лікарень першої і другої хвилі лікарськими засобами, медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами.

МОЗ:

забезпечити постійний перегляд протоколів лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, їх оновлення та доведення до відома обласних, Київської міської держадміністрацій;

забезпечити узагальнення інформації про рівень охоплення вакцинацією населення згідно з календарем щеплень, наданої обласними, Київською міською держадміністраціями, та подання її Кабінетові Міністрів.

МОЗ, МОН, МВС, обласним і Київській міській держадміністраціям забезпечити вакцинацію працівників закладів освіти, охорони здоров’я та співробітників силових структур від грипу.

Про результати поінформувати Кабінет Міністрів.

 

Коблошу В. В. (Поспєлову О. О.)

 

ФЕДОРОВУ М. А.

НЕМЧІНОВУ О. М.

ЯРЕМІ О. Й.

 

ДЕХТЯРЕНКУ С. С., ПОЛІЩУКУ В. П., КРИВЕНКО Т. М.

Інд. 82 (Старосольській С. П.), Ящук В. В.,
Вержиховському О. М., Пригунову П. Я., Косенку С. В.,
Кутецькій В. М. — відповідно до компетенції,
Маслову І. О., Бойко Н. А.

 

 

 

Прем’єр-міністр України                                                         Денис ШМИГАЛЬ« повернутися до списку новин