Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Про стан виконання доходів місцевих бюджетів

Переглядів: 572

Головою райдержадміністрації Юрієм Барабашом проведено робочу нараду з питань стану виконання доходів місцевих бюджетів у серпні 2020 року та своєчасних виплат працівникам бюджетної сфери.

На засідання запрошені начальник фінансового управління Загребельна Галина, завідувач сектором доходів і фінансів виробничої сфери фінансового управління Поліщук Людмила, начальник Жашківського відділення Уманської державної податкової інспекції Пєтухова Леся.

Проаналізовано стан виплати орендної плати власникам земельних паїв та своєчасного перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб за їх використання.

Прийнято ряд рішень та доведено до виконавців:

Рекомендувати сільським головам активізувати роботу щодо контролю за виплатою орендної плати власникам паїв, а також перерахуванням до бюджету податку на доходи фізичних осіб  за земельні паї.

Рекомендувати Жашківському відділенню Уманської ДПІ провести співбесіди з сільгосптоваровиробниками щодо своєчасних розрахунків з бюджетом   за використання земельних паїв.

Рекомендувати Жашківському відділенню Уманської ДПІ та сільським головам активізувати роботу по забезпеченню стовідсоткового подання громадянами-одноосібниками декларацій про доходи від використання земельних часток (паїв) у 2019 році.« повернутися до списку новин