Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

08.09.2020 робоча нарада з питань профілактики правопорушень, усунення причин та умов вчинення протиправних дій

Переглядів: 1114

08 вересня  2020 року службою у справах дітей Жашківської районної державної адміністрації спільно із ДНЗ «Жашківський АТПЛ» проведена робоча нарада з питань профілактики правопорушень, усунення причин та умов вчинення протиправних дій, узгодження спільних заходів щодо впровадження нових підходів у взаємодії.

У ході наради начальник служби у справах дітей Роман Сулима акцентував увагу, що  основною причиною злочинів, які вчиняються дітьми, є неусвідомленість ними всієї серйозності їх вчинків. А умовами для вчинення правопорушень неповнолітніми найчастіше є неблагополучне оточення, бездоглядність, безпритульність, негативний вплив оточення з боку як дорослих, так і однолітків, продаж неповнолітнім алкогольних напоїв, відсутність зайнятості дитини тощо.  Разом з тим наголосив на необхідності   ранніх попереджувальних заходів впливу, спрямованих на формування особистості дитини і завчасне запобігання його переходу на шлях злочинця, а також попередження рецидиву.    

Окрім того, наголошувалося на необхідності активізації роз’яснювальної та профілактичної роботи серед  підлітків  та молоді на правову тематику. 

За результатами наради затверджено спільний План заходів із попередження правопорушень і злочинності серед учнівської молоді на 2020-2021 навчальний рік та План спільних заходів ДНЗ «Жашківський АТПЛ» та ССД Жашківської райдержадміністрації про захист дітей від жорстокого поводження на 2020-2021 навчальний рік.

 « повернутися до списку новин