Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У Жашкові відзначили 75-у річницю визволення міста від фашистських загарбників

Переглядів: 908

6  січня    особливий  день для нашого міста. 75 років тому Жашків був звільнений від німецько-фашистських загарбників Цей світлий і водночас сумний день дуже важливий і незабутній для всіх тих, хто визволяв місто Жашків, для членів їх сімей.

4 січня у місті Жашкові з нагоди Дня визволення міста від фашистських загарбників керівники району та міста,  ветерани, керівники установ, підприємств організацій та громадськість поклали квіти до Меморіалу Слави.

Урочисті заходи продовжились у Будинку дитячої та юнацької творчості, де святковий настрій подарували: аматорський колектив міського будинку культури,  народний аматорський хоровий колектив ветеранів праці «Ветеран», вихованці  Будинку дитячої та юнацької творчості.

За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко звернулась до присутніх та зазначила: «Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках. Хто самовіддано працював у тилу,   хто загинув, визволяючи наш рідний край  від  нацистських окупантів. Ми в боргу перед тими, хто стояв до останнього на  передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під  скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Шановні ветерани, низько вклоняюся вам за мир і свободу.  Кожен з вас – приклад мужності та патріотизму. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день».

Світлу пам’ять жертв війни учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин