Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Делегація Жашківщини з дружнім візитом відвідала Республіку Білорусь

Переглядів: 140

3 липня – головне державне свято – День Незалежності Республіки Білорусь та день звільнення Білорусі від німецько – фашистських загарбників.

         За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка, на запрошення Столбцовського районного виконавчого комітету офіційна делегація Жашківського району прибула до Білорусі, щоб привітати побратимів із святом Незалежності Республіки Білорусь та 75 – річчям звільнення країни від німецько – фашистських загарбників.

«З найдавніших часів українців і білорусів єднає спільне історичне коріння. Білоруси завжди брали активну участь у суспільно-політичному житті нашої країни. В Україні високо цінують особисту увагу і сприяння Президента Білорусі Олександра Лукашенка у рамках переговорного процесу з метою досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Вітаємо усіх жителів Столбців, а з особливою шаною представників старшого покоління, мудрих наставників, тих, хто пройшов війну і розруху та продемонстрував приклад безкорисного служіння своїй Батьківщині, змінюючи  своєю працею кожен день життя країни на краще. Щирі вітання молодому поколінню, котре буде визначати долю Білорусі в майбутньому. Щиро радіємо українсько–білоруським взаєминам і маємо надію на їх подальший конструктивний розвиток», - у вітальному слові зазначила керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Врочинська.

Також жашківчани взяли участь у святкових заходах, покладанні квітів до Братської могили воїнів Радянської Армії та партизан загиблих за Батьківщину в роки Другої світової війни на території Столбцовського району.

 « повернутися до списку новин