Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Афганістан – біль у душі кожного

Переглядів: 639

15 лютого Україна вшановує своїх синів, які брали участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за її межами. Найважчою і найбільш тривалою, майже 10 років, стала військово-політична спецоперація в Афганістані.

Вшануванню учасників бойових дій на території інших держав, пам’яті тих, хто не повернувся з чужої війни, був присвячений захід, який пройшов біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

         В урочистостях взяли участь заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко, заступник голови районної ради Людмила Мазур,  воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, учнівська молодь, громадськість міста та району.

            До пам’ятника були покладені квіти пам’яті та вдячності.

   Заходи продовжились у районному будинку культури. За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко звернулася до учасників бойових дій: «Сьогодні ми вшановуємо не тільки пам’ять загиблих, але й щиро дякуємо всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність  - кращий приклад служіння Батьківщині. Час ніколи не викреслить з  пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що показали наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів – героїв».

Святковий настрій присутнім подарували працівники районного будинку культури, зразковий хореографічний колектив «Веселка», гурт «Друге життя»,  Олег Майструк та Віктор Майструк.« повернутися до списку новин