Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Ми навіки є народом українським в Україні

Переглядів: 878

День Соборності України - це свято, яке стало для всіх нас українців особливо значимим, адже АКТ Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської республіки дав початок новому етапу формування української державності. Нинішні святкування особливі, адже 22 січня виповнюється 100 років цій знаменній події.

22 січня 2019 року відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди відзначення Дня Соборності України. Участь у якому взяли керівники та представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськості.

         Далі урочистості продовжились у центральній районній бібліотеці.

За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка з вітальним словом до присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко: «Акція 22 січня 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. Історичний досвід  постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава», - зазначила Таїсія Анатоліївна.

Відзначення Дня Соборності України супроводжувалося святковим концертом, який підготували аматори районного будинку культури.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин