Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Подорож у світ «Професій майбутнього»

Переглядів: 406

14 вересня 2017 року Жашківськний районний центр зайнятості провів профорієнтаційний урок для учнівської молоді Литвинівської ЗОШ І-ІІ ступеня.

Мета заходу – актуалізувати та систематизувати знання учнів про сфери професійної діяльності.

Фахівець з профорієнтації центру зайнятості Тетяна Опалат розповіла про стан ринку праці та познайомила школярів з новими професіями, які матимуть попит найближчим часом. Також акцентувала увагу учнів на тому, що процес вибору професії – дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини, проте, інколи, рішення може бути помилковим. Правильний та обґрунтований вибір професії передбачає врахування інтересів, нахилів і здібностей, а також потребу в кадрах на ринку праці. В нагоді стає формула вибору професії «Хочу. Можу. Треба».

Кожен з учасників мав змогу озвучити свої плани щодо майбутньої професії та аргументувати свій вибір. Учням, які ще не визначилися з професією, було запропоновано пройти профорієнтаційне тестування в центрі зайнятості, щоб допомогти визначитися з напрямом діяльності в майбутньому з врахуванням ситуації на ринку праці.

Діти із задоволенням переглянули запропоновані відеоролики про актуальні професії сьогодення та виявили зацікавленість у профорієнтаційному тестуванні.

 

                                                                                                                                    За інформацією районного центру зайнятості« повернутися до списку новин