Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Проведено апаратну нараду

Переглядів: 923

16 квітня 2019 голова райдержадміністрації Сергій Бойко провів апаратну нараду, участь у якій взяли: голова районної ради Світлана Волошенюк, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних  підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району.

Перед апаратною нарадою настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці отець Юрій Пришлюк вручив копію документа Томоса голові райдержадміністрації Сергію Бойку.

З нагоди відзначення 100 річчя від дня заснування карного розшуку України голова райдержадміністрації Сергій Бойко вручив грамоти Івану Сорокаліт та Владиславу Волинцю працівникам Жашківського відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

         Про забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджетів та ефективного використання бюджетних коштів поінформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Галина Загребельна. Станом на 15.04.2019 до загального фонду  місцевих бюджетів району мобілізовано 14 563,9 тис. грн.  доходів без трансфертів, прогнозне завдання  4 місяців виконано на 99,7 відс.,  до  плану  необхідно забезпечити надходження  в сумі   42,9 тис. грн.   Темп росту по доходах загального фонду до фактичних надходжень відповідного періоду минулого року  становить  117,7 %.

Про декларування доходів одноосібниками та фізичними особами-підприємцями району інформувала присутніх в.о. начальника Жашківського відділення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Леся Пєтухова. Жашківською ДПІ Уманського управління  у 2018 році по Жашківському району залучено до декларування доходів від використання земельних часток (паїв) за 2017 рік 1749 громадян – одноосібників, якими обробляється 5761,2  га ріллі. Одноосібниками задекларовано 16042,9 тис.грн. доходу (або 6,61 % від нормативно-грошової оцінки землі), нараховано 2887,7 тис.грн. ПДФО та 240,6 тис.грн. військового збору (забезпечено темп росту в порівнянні з минулим роком на 158,3 %). Жашківським відділенням Уманської ОДПІ забезпечено прийом та внесення до АС «Податковий блок» декларацій про доходи громадян, отриманих ними протягом 2018 року в кількості 1024 шт., що становить 50 відс. від загальної кількості.

Про проведення у квітні-травні 2019 року щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів 20 квітня 2019 року доповіла начальник відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Олена Кривошея. У рамках акції благоустрою провести 20.04.2019 День Благоустрою. Органам місцевого самоврядування необхідно організувати виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: упорядкування та приведення в належний санітарний стан парків, скверів, прибудинкових територій, дитячих, спортивних майданчиків, об’єктів масового перебування і відпочинку населення. Встановлення нових дитячих майданчиків; прибирання вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту; облаштування кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань; висаджування саджанців дерев та кущів, приведення в належний стан газонів і квітників; ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів на території населених пунктів області та в лісосмугах; забезпечення очищення берегів водойм
у населених пунктах Черкаської області; облаштування в’їздів до населених пунктів.

По даних питаннях голова райдержадміністрації Сергій Бойко дав відповідні доручення.« повернутися до списку новин