Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Таїсія Федоренко: Цей день – дає можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним

Переглядів: 724

 

1 жовтня 2018 року в центральній районній бібліотеці відбувся вечір відпочинку «Мої батьки, мов голуби сизенькі» присвячений даті покликаній привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку. Це день коли вшановують представників старшого покоління.

 «Жовтень починається з важливої дати, 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Цей день – не лише дає можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Ви заслужили це свято своїм досвідом, багаторічною працею, трудовими досягненнями», - зазначила Таїсія Анатоліївна.

Музичним подарунком для присутніх став концерт районного будинку культури.

Також відзначено кращі пари району, які прожили довго разом та є прикладом для наслідування молодшим поколінням, а саме: родини Демченків, Бобошко, Піскун, Холоденків із міста Жашкова та родина Почапських із села Червоний Кут.

  Цього ж дня, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко відвідала Жашківське стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Жашківського району та вручила його мешканцям солодощі та фрукти.« повернутися до списку новин