Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині привітали жінок із Міжнародним жіночим днем

Переглядів: 564

5 березня 2019 року у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди 8 березня. Участь у заходах взяли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, голова районної ради Світлана Волошенюк, колективи установ району, жашківчани.

За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка теплі слова зі святом адресував перший заступник голови Юрій Барабаш: «Це свято – доброти та любові, радості і тепла. Нехай цей день увійде в кожну оселю з ніжним ароматом перших квітів. Чарівні жінки! Любов’ю до людей і до праці ви будуєте майбутнє. Ми пишаємось вашою духовною силою, вродою і талановитою вдачею, якими щедро наділила вас природа. Дякую вам за ваші красу та розум, за мудрість та терпіння, за виняткове вміння йти по життю поруч з чоловіками та порівну ділити і радість, і горе».

Також присутніх жінок привітав депутат районної ради Роман Лещенко.

Святковий настрій присутнім подарували: зразковий ансамбль гармоністів Жашківського районного будинку культури, керівник Іван Сухий; хореографічний колектив «Веселка» Жашківського районного будинку культури, керівник Тетяна Громова; вокальний ансамбль «Джерельце» дитячої музичної школи, керівник Людмила Почтаренко; вокальний ансамбль, керівник Володимир Гребенюк; жіноче вокальне тріо Жашківського районного будинку культури, керівник Володимир Гребенюк; гурт «Друге життя» Жашківського районного будинку культури, керівник Олександр Яковчук; Валерій Немна та солісти Василь Шимчик, Володимир Маринчук, Дар’я Каналюк, Володимир Гребенюк, Олеся Яковчук, Олександр Гусаченко, Наталія Гармідер.

 « повернутися до списку новин