Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Інструкторсько-методичне заняття

Переглядів: 989

20 грудня 2018 року на виконання доручення голови райдержадміністрації Сергія Бойка у залі засідань районній ради перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш провів інструкторсько-методичне заняття із військово-обліковим персоналом органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій з питань організації та ведення військового обліку громадян України.

На порядок денний винесено питання: організація ведення військового обліку сержантів і солдатів запасу в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях. Бронювання військовозобов’язаних; оформлення звітності з грифом «Для службового користування»; основні аспекти приписки до призовної дільниці та призову на строкову військову службу 2018 року; організація оформлення документів та робота  пункту зустрічі у сільських радах та об’єднаних територіальних громадах.

«Військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах, а також здійснення контролю за дотриманням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку. Якісно організована військово-облікова робота є запорукою гарантованого виконання планового завдання в ході проведення заходів мобілізації», - зауважив Юрій Барабаш.

Відповідно до плану-графіку розпорядження районної держаної адміністрації від 19.01.2018 № 15 за березень-листопад 2018 року головним спеціалістом з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації спільно з працівниками районного військового комісаріату було проведено 51 перевірку щодо ведення військового обліку у Жашківському районі, з них 3 – ОТГ (Бузівська, Соколівська та Міська), 22 – сільські ради району, 26 – підприємств, установ та організацій району. Організація та ведення військового обліку в цілому відповідає вимогам чинного законодавства, але є ряд недоліків. Для удосконалення ведення військового обліку у районі і проводиться дане інструкторсько-методичне заняття за участю працівників районного військового комісаріату.

У ході наради доповідачі відповідно до порядку денного прозвітували про проведену роботу, акцентували увагу на оформлені документації з військово-облікової роботи, якісне заповнення облікових карток військовозобов’язаних та їх правильне зберігання. Учасникам семінару надано відповіді на запитання, які виникли під час проведення заняття.« повернутися до списку новин