Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Обговорено питання оздоровлення та відпочинку дітей влітку

Переглядів: 938

Оздоровлення та відпочинок дітей  перебуває на контролі у керівництва районної державної адміністрації.  Адже турбота про підтримання здоров’я підростаючого покоління є основним пріоритетом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Оздоровлення та відпочинок дітей та учнівської молоді під час літніх канікул  сприяє укріпленню здоров’я, поновленню сил перед початком навчального року, сприяє розвитку дитини, реалізації її творчих здібностей, формуванню здорового способу життя.

8 квітня 2019 року за дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш провів  координаційну раду районної державної адміністрації з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді.

       На порядоку денному розглянуто питання: про прогнозовані показники оздоровчої кампанії у 2019 році; про стан підготовки до проведення оздоровчої кампанії у 2019 році; про фінансове забезпечення оздоровчої кампанії у 2019 році; про дотримання санітарно –епідеміологічних норм у пришкільних таборах; про своєчасне проведення лабораторних обстежень якості питної води в закладах відпочинку.

         «Необхідно виробити алгоритм подальшої роботи в  організації оздоровчої кампанії 2019 року,  врахувавши недоліки, які були допущені у 2018 році, щоб забезпечити  створення  сприятливих умов для  якісного відпочинку  дітей та учнівської молоді, успішної організації оздоровчої кампанії. Першочергові завдання, які стоять перед нами це - готовність  пришкільних таборів з денним перебуванням до початку оздоровчої кампанії,  а саме: стан протипожежної безпеки, дотримання норм санітарного законодавства, проведення лабораторних досліджень якості питної води у відпочинкових закладах та проходження медичного огляду працівниками цих закладів»,- зазначив Юрій Володимирович.

         За розглядом питань порядку денного прийнято відповідні рішення.  « повернутися до списку новин