Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбувся огляд мобільної групи з оперативного реагування

Переглядів: 562

19 листопада 2018 року відбувся огляд районної мобільної групи з реагування на ліквідацію наслідків можливих надзвичайних ситуацій, у тому числі техногенного характеру.

Мета даного заходу – перевірка укомплектованості та готовності мобільної оперативної групи до виконання поставлених перед нею завдань.

     За дорученням голови райдержадміністрації Сергія Бойка перевірку здійснив перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Барабаш.

Під час заходу оглянуто стан готовності до оперативного реагування, дії особового складу з ліквідації надзвичайних подій, зокрема оперативність та швидке реагування особового складу, як у мирний, так і в особливий період.

До складу мобільної групи на постійній основі входять служби цивільного захисту міста, а саме: Жашківський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області; Жашківське відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП України у Черкаській області; Жашківський району електричних мереж ПАТ «Черкасиобленерго»; Жашківська підстанція Уманської станції швидкої медичної допомоги філії «Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР»; ТОВ «Жашківський райагробуд»; Жашківське відділення ПАТ «Черкасигаз», правління районного споживчого товариства; Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства; філії Умнаської ДЕД; СЛД №2 ПАТ «Укртелеком».

     На заході були присутні керівники та особовий склад служб цивільного захисту району, аварійні служби  ЖКГ, які безпосередньо працюватимуть під час ліквідації наслідків аварій, надаватимуть допомогу постраждалим.

          Як показав стройовий огляд особовий склад підрозділів цивільного захисту забезпечений необхідним спецодягом, засобами захисту та необхідними матеріалами для ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій. Перевіркою встановлено, що техніка та особовий склад районної мобільної групи до дій за призначенням готові.« повернутися до списку новин