Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У райдержадміністрації вітали дітей із новорічними святами

Переглядів: 937

4 січня за ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Бойка у приміщенні районної державної адміністрації відбувся святковий новорічно – різдвяний захід для дітей з числа дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей – вихованців з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Привітали присутніх із святами голова райдержадміністрації Сергій Бойко та заступник голови районної ради Людмила Мазур.

«Щиро вітаю усіх вас із Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Дід Мороз принесе вам щастя, здоров’я, успіх і звичайно побільше чудес. Нехай щастя буде не тільки в казці, а й у житті. Бажаю, щоб цей рік буде сповнений, приємними враженнями і радісними подіями. Нехай люди навколо стануть більш дружніми, світ – яскравим, навчання – легким, дружба – міцною. Бажаю, щоб 2019 рік приніс всім мир  і добро та віру в щасливе майбутнє. Нехай Різдвяна зоря та гучна колядка запалять у серцях кожного вогонь надії та любові», - зазначив у вітальному слові Сергій Федорович.

Керівництво району висловлює щиру подяку Благодійному Фонду «Нова Громада» за надані новорічні подарунки та родині Обойчук за розва

жальну програму для дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин