Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Покладанням квітів та хвилиною мовчання на Жашківщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Переглядів: 705

У листопаді 2013 року в Києві на Майдан вийшли сотні молодих людей, які підтримали Європейський курс України. Десятки протестувальників були побиті. Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались. Ці люди – справжні герої. Вони загинули як герої і проводжали їх як героїв. У кожному місті й селі є люди, які боролися за вільну Україну, які вершили Революцію Гідності.

          20 лютого жашківчани вшанували пам’ять Небесної Сотні. Участь у мітингу до річниці пам’яті Небесної Сотні  взяли: заступник голови районної державної адміністрації Таїсія Федоренко, заступник голови районної ради Людмила Мазур, міський голова Ігор Цибровський, помічник – консультант народного депутата України Валентина Ничипоренка Марія Король, жашківчани, які брали участь на Майдані в 2013-2014 роках, громада міста та району.

         «У ці дні Україна та світ вшановують пам’ять Героїв Майдану, згадують подвиг Небесної Сотні підчас Революції Гідності. Люди, які вийшли на київські вулиці не скорились злочинному режиму, вони гаряче виборювали своє право на майбутнє, право на щасливе життя в хорошій, демократичній, заможній, європейській Україні. Нам потрібно пам’ятати всіх, хто вийшов на Майдан, щоб змінити наше життя, і всіх тих, хто їх підтримав», - зазначила у виступі Таїсія Федоренко.

         Панахиду провів митрофорний протоієрей, настоятель Свято – Покровської церкви ПЦУ Юрій Пришлюк.

         Хвилиною мовчання вшанували тих, хто під час Революції Гідності та під час подій на Cході України віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

         Всі присутні поклали квіти та свічки пам’яті до стели захисникі

в України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин