Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Змагання юних друзів прикордонників

Переглядів: 392

9 червня 2017 року  в м. Жашкові було проведено виїзне засідання Черкаської обласної громадської організації «Ветерани прикордонників» за участі   голів районних громадських ветеранських організацій Черкаської та Київської областей, представників командування Оршанецького навчального центру Державної прикордонної служби України, учасників АТО, першого заступника голови районної державної адміністрації та мера міста. Почесні гості поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам афганцям та Меморіалу Слави та вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну.

     Гості  відвідали районний краєзнавчий музей та музей Гармоніки. На  засіданні круглого столу голови районних громадських ветеранських організацій ділилися досвідом роботи з підготовки молоді до захисту Вітчизни, проходження військової служби та формування високої патріотичної свідомості.

          На міському стадіоні проведена військово-патріотична гра-змагання юних друзів прикордонників, присвячена 26-й річниці створення Державної прикордонної служби України. Організаторами цих змагань виступили прикордонники запасу Жашківщини, спілка ветеранів воїнів – інтернаціоналістів, відділ освіти та районний військовий комісаріат.  Метою військово-патріотичної гри було вшанування пам’яті прикордонників усіх поколінь та воїнів АТО, що віддали своє життя  за цілісність та незалежність нашої держави, формування почуття патріотизму у молоді  та набуття знань, умінь та навичок необхідних майбутнім захисникам Вітчизни.

         В програму змагань було включено: огляд строю та пісні, змагання з стрільби з пневматичної гвинтівки, лука, воєнізована естафета з надання невідкладної медичної допомоги, конкурс кашоварів.  Переможцем змагань стала  команда юних друзів прикордонників загальноосвітньої школи №5, призерами – команди загальноосвітніх шкіл №1, 3. Переможцям та призерам змагань вручені грамоти та подарунки.« повернутися до списку новин