Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині проведено огляд сил цивільного захисту

Переглядів: 406

19 червня 2019 року під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Бойка та за участю заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Управління ДСНС України у Черкаській області Олександра Євпака проведено огляд сил цивільного захисту району.

Під час заходу оглянуто стан готовності спеціалізованих служб цивільного захисту Жашківського району до оперативного реагування, дії особового складу з ліквідації надзвичайних подій, зокрема оперативність та швидке реагування особового складу, як у мирний, так і в особливий період. До складу мобільної групи на постійній основі входять служби цивільного захисту району, а саме: Жашківський РС УДСНС України у Черкаській області; служби охорони громадського порядку, медична,  енергетики, транспортного забезпечення,  комунально – технічна і газова, торгівлі і харчування, зв’язку і оповіщення, інженерна, захисту тварин і рослин.      

 Сергій Федорович особисто перевірив та поспілкувався з  членами мобільної групи. Як показав стройовий огляд особовий склад підрозділів цивільного захисту забезпечений необхідним спецодягом, засобами захисту та необхідними матеріалами для ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій. Перевіркою встановлено, що техніка та особовий склад районної мобільної групи до дій за призначенням готові.

Цього ж дня у приміщенні райдержадміністрації підведено підсумки роботи комісії щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно – правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки в Жашківському районі. « повернутися до списку новин