Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківчани вшанували подвиг учасників Революції Гідності

Переглядів: 604

 

З нагоди відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи, участь у мітингу, який відбувся біля пам’ятного знаку героям АТО взяли: керівництво та працівники райдержадміністрації, районної ради,  колективи установ, підприємства і організації району, голова громадської ради та жителі району.

               «Сьогодні виповнюється  рівно пять  років, як група студентів вийшла  на холодний граніт у центрі української столиці. Вони мали дуже прості вимоги – підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом і не блокувати природній рух нашої держави до Європи.  Мирний протест переріс у збройне протистояння. Учасники Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет  продовжується на Сході нашої держави. Своє життя віддають найкращі, серед них   є    наші    земляки.      Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати   вічно. Хочу висловити велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян», - зазначив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш.     

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів і лампадок пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на українській землі.

 « повернутися до списку новин