Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

У Жашківській райдержадміністрації провели комісію з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Переглядів: 294

25 червня 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Бойко  провів засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Жашківському районі.

На порядку денному розглянули питання щодо випадку спалаху харчового отруєння в селі Бузівка та заходи щодо недопущення ускладнень санітарно-епідемічної ситуації в Жашківському районі.

Епідеміологічне обстеження спалаху харчового отруєння в селі Бузівка провели: відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жашківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та Жашківське міжрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України». Головний лікар центральної районної лікарні Юрій Левченко повідомив,  що до інфекційного відділення Жашківської ЦРЛ поступили постраждалі з ознаками харчового отруєння. Попередній діагноз гостра харчова токсикоінфекція. Наразі стан пацієнтів рахується як середньої важкості.

«Враховуючи погодні умови, зокрема температурний режим літнього періоду та з метою запобігання спалахів інфекційних захворювань в районі, є необхідність у проведенні комісійних перевірок закладів громадського харчування, продовольчої торгівлі по всіх населених пунктах району.  Слід звернути увагу на якість та безпечність харчових продуктів та продовольчої сировини, дотримання умов постачання, зберігання, технології приготування страв,  правил особистої гігієни персоналу»,- зазначив голова райдержадміністрації Сергій Бойко.

Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення ускладнень санітарно-епідемічної ситуації в районі, зокрема з харчових отруєнь комісія прийняла відповідні рішення.« повернутися до списку новин