Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Голова райдержадміністрації Сергій Бойко прозвітував на сесії районної ради

Переглядів: 289

  21 березня  2018 року під керівництвом голови районної ради  Максима Салія відбулась чергова двадцять друга сесія  районної ради сьомого скликання. У засіданні сесії взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Бойко, керівники підприємств, установ організацій, представники ОТГ району, сільські голови, громадськість, ЗМІ.

            Перед початком  пленарного засідання  голова районної ради Максим Салій та голова райдержадміністрації Сергій Бойко вручили спільну почесну грамоту Чекаської обласної адміністрації та Черкаської обласної ради  і нагрудний знак  за особливі заслуги перед Черкащиною, видатному земляку, музиканту, піснярю, педагогу, заслуженому працівнику культури України   - Сухому Івану Івановичу.

            Звітуючи про виконання  програм економічного і соціального розвитку Жашківського району та делегованих районною радою повноважень за 2017 рік , голова райдержадміністрації Сергій Бойко, наголосив на тому, що  у минулому році всі організаційні та управлінські зусилля, наявний фінансовий ресурс спрямовувались на поліпшення надання якості послуг в сфері охорони здоров’я, освіти, культури,  на ефективну діяльність агропромислового комплексу, підвищення рівня та легалізації заробітної плати, покращення благоустрою населених пунктів  та вдосконалення відносин з бізнесом. 

"Районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами забезпечується належна взаємодія  та тісна співпраця з Жашківським відділом   національної поліції,   філією «Жашківський райавтодор»,  районним сектором з надзвичайних ситуацій  по виконанню на відповідній  території вимог дотримання законності, забезпечення безпеки та охорони громадян у межах повноважень,  а також усунення  можливих надзвичайних ситуацій.Інформації про стан боротьби зі злочинністю, дотримання законності,  правопорядку, охорони  прав і свобод громадян постійно розглядаються на нарадах в районній державній адміністрації. З  метою попередження надзвичайних ситуацій, пожеж та загибелі людей на них, підвищення  оперативного реагування в разі їх виникнення проводяться регулярні зустрічі з працівниками районного сектору з надзвичайних ситуацій та дорожньою службою району. Такі заходи оперативно проводились під  час сильних снігопадів у грудні 2017 та січні 2018 року.

До виконання робіт по усуненню надзвичайних ситуацій було залучено сили та засоби Жашківського районного сектору з надзвичайних ситуацій, Жашківського відділення поліції Уманського ВП ГУНП України у Черкаській області, Жашківської філії Уманської ДЕД, філії «Жашківський райавтодор». Внаслідок проведених роботи рух автомобільного транспорту  на території району не припинявся. Слід відмітити співпрацю спецслужб району, голів сільських рад,  керівників підприємств, які приймали участь у ліквідації явищ  стихії. Були розчищенні дороги до всіх населених пунктів району та соціально важливих об'єктів. 

         Районна державна адміністрація тримає на постійному контролі питання  фінансової та матеріальної підтримки  районного сектору надзвичайних ситуацій.  За сприяння органів  влади   за кошти з державного бюджету підрозділу було передано пожежний автомобіль вартістю 3,5 млн. грн., надавалась фінансова допомога  органами місцевого самоврядування", - зазначив Сергій Федорович.

         Одноголосно  депутати затвердили стратегію розвитку Жашківського району на період до 2020 року та продовжили термін дії контракту з директором комунального підприємства «Енергія росту» Жашківської районної ради.

             Під час розгляду питання про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо нормативної грошової  оцінки земельних ділянок державної власності Головному управлінню Держгеокадастру  у Черкаській області із даного проекту рішення, було виключено ряд земельних ділянок по селам: Безпечна, Леміщиха, Павлівка, Сабадаш, Тинівка, Червоний Кут, Скибин.

Також обговорювались питання бюджету, комунальної власності, земельні питання, тощо

    Затвердили районні  програми, зокрема: удосконалення роботи органів виконавчої влади в Жашківському районі на 2018 рік,  зайнятості населення Жашківського району на період до 2020 року, сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації на 2018-2023 роки, розвитку медичної допомоги вторинного рівня Жашківського району на 2018-2019 роки, а також  заслухано хід виконання вже діючих, а саме: будівництва (придбання) доступного житла у Жашківському районі на 2011 – 2017 роки, розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, розвитку та збереження зелених насаджень населених пунктів Жашківського району на 2013-2017 роки, підвищення безпеки дорожнього руху на території району на 2013-2017 роки, зайнятості населення Жашківського району на період до 2017 року, покращення умов надання адміністративних послуг та підвищення їх якості в Жашківському районі на 2013-2017 роки.

        « повернутися до списку новин