Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулось засідання ради регіонального розвитку Черкаської області

Переглядів: 730

9 березня 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Бойко очолив делегацію Жашківського району до міста Черкаси, де в обласній філармонії під головування Президента України Петра Порошенка  відбулось засідання Ради регіонального розвитку Черкащини.

«Децентралізація – це можливість і право кожного громадянина самому приймати рішення про життя своєї громади. Це можливість і право планувати життя і змінювати його там, де це потребує втручання громади. Це, нарешті, скорочення відстані між людиною і владою», – наголосив Президент.

         Також участь взяв у Раді регіонального розвитку області Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Якщо ми подивимося на два напрямки, які сьогодні стоять перед нами, то це дуже прості речі. У першу чергу, це якість людського життя — освіта, охорона здоров’я, безпека на вулиці, питання адміністративних послуг. Другий напрямок — конкурентоспроможність регіонів», — зазначив Геннадій Зубко у своєму виступі.

Проект Плану перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки, презентував голова облдержадміністрації Олександр Вельбывець.« повернутися до списку новин