Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Рятувальники Жашківщини отримали спецавтомобіль

Переглядів: 336

17 травня 2017 року в місті Жашкові відбулись урочистості з нагоди постановки в бойовий розрахунок пожежно-рятувального автомобіля та відкритті зональних змагань з пожежно-рятувального спорту на призи імені Олексія Жирного.

У святкових заходах взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бойко, начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь, голова районної ради Максим Салій, депутат обласної ради, виконавчий директор ТОВ «Напої Плюс» Віктор Погорілий, міський голова Ігор Цибровський, директор ТОВ «Жашків–Райагробуд» Михайло Притика, учні міських шкіл та громадськість.

«Важливість оновлення матеріально-технічної бази сучасним обладнанням та спецтехнікою, що на сьогоднішній день є одиним із пріоритетів роботи Служби порятунку «101», яка буде тривати і надалі», - наголосив генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь та вручив керівництву двадцятої пожежно-рятувальної частини ключі від сучасного пожежного автомобіля на базі шасі МАЗ, який придбано за кошти держбюджету за ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Бойка, депутатів обласної ради Віктора Вусика та Віктора Погорілого і за рішенням начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя.

Також Віктор Михайлович, за активну громадську позицію, самовіддане та бездоганне служіння українському народові вручив почесні грамоти керівникам підприємств, які значну увагу приділяють питанням покращення цивільного захисту в районі, а саме: виконавчому директору ТОВ «Напої Плюс», депутату обласної ради Віктору Погорілому та директору ТОВ «Жашків–Райагробуд» Михайлу Притиці.

Слова вдячності рятувальникам району за самовіддану службу звучали від голови райдержадміністрації Сергія Бойка. Від керівників райдержадміністрації, районної та міської ради керівництву двадцятої пожежно-рятувальної частини було вручено грошовий сертифікат на загальну суму 150 тисяч гривень на придбання рятувальникам спорядження, яке необхідне у роботі.

Депутат обласної ради, виконавчий директора ТОВ «Напої Плюс» Віктор Погорілий, у своїй промові подякував рятівникам за їх сумлінну службу, віддану працю та вручив Жашківським рятувальникам у дарунок сучасний ноутбук.

Отримавши сучасний пожежний спецавтомобіль рятувальники району зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань. Безумовною перевагою його є підвищена прохідність, можливість доставки особового складу та вогнегасних речовин у важкодоступні місця, забезпечення освітлення місця проведення робіт в нічний час.

На завершення заходів всі присутні взяли участь у відкритті зональних змагань з пожежно – рятувального спорту на призи імені Олексія Жирного, в яких взяли участь 10 пожежних частин Черкаської області.

 « повернутися до списку новин