Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Старт оздоровчої кампанії

Переглядів: 251

         

1 червня проведено засідання робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Юрія Барабаша.

         На нараді були присутні заступник голови районної державної адміністрації Таїсія Федоренко, представники відділу освіти, фінансового управління,  сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Управління Держпродспоживслужби, районного сектору Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Черкаській області.

        На порядок денний винесено питання належної підготовки пришкільних таборів до роботи у літній період,  усунення недоліків, які були виявлені під час перевірок та фінансове забезпечення оздоровчої кампанії.    

         Табори розпочали свою роботу 1 червня при наявності актів про готовність до роботи.  Приміщення відповідають  санітарним, технічним  вимогам та вимогам пожежної безпеки. В оздоровчих закладах забезпечено створення належних  умов для безпечного перебування дітей. Усі табори укомплектовано кваліфікованими кадрами. Сплановано роботу гуртків, спортивних секцій, організацію виховної роботи з дітьми, цікавого дозвілля.

     Для роботи пришкільних таборів виділено з районного бюджету 210          тис, грн. та   залучено субвенції  від сільських рад 156,9 тис грн.; для роботи позаміського сезонного  дитячого оздоровчого закладу «Джерельце» 453,8 тис. грн. Всього – 820,7 тис грн..

      15-17 травня працівниками міжрайонного відділу державного центру Черкаського обласного лабораторного центру проведено перевірку якості питної води по загальноосвітніх навчальних закладах.

Проведено повірку 178 вогнегасників ТОВ «Експертно-технічний центр протипожежного захисту» м. Умань.

        З 1 липня розпочне свою роботу позаміський сезонний дитячий оздоровчий заклад «Джерельце», в якому буде оздоровлено за рахунок районного бюджету 140 дітей.

       «Забезпечити ефективне оздоровлення та повноцінний відпочинок дітей, створити належні умови для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої  роботи, організувати якісне   харчування дітей,  дотримуватися санітарно-епідеміологічних та норм протипожежної безпеки в оздоровчих закладах району – це основні завдання, які стоять перед відповідальними структурними підрозділами», - наголосив Юрій Барабаш.

 « повернутися до списку новин