Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Нарада щодо стану виконання весняного призову в районі

Переглядів: 914

2 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Бойко провів нараду щодо стану виконання в районі плану призову на строкову військову службу до Збройних Сил України.

Сергій Федорович наголосив на необхідності виконання завдань під час проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу  відповідно  до  вимог  Указу  Президента  України   «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році. Виконання планів строкового призову це спільна відповідальність органів державної влади всіх рівнів та місцевого самоврядування. Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців. Строкова військова служба є складовою частиною військового обов’язку.

         Присутні розглянули механізм, який має на меті забезпечити ефективне виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю, притягнення осіб, які ухиляються від призову до відповідальності. Також обговорили роль органів місцевого самоврядування у проведенні оповіщення призовників, питання комунікацій між військовим комісаріатом та правоохоронними органами, роботу районної медичної комісії  з питань проведення оглядів призовників.

        По завершенні наради підведено підсумки та запропоновано конкретні дії й заходи для якісного й ефективного проведення призову громадян в Жашківському районі. « повернутися до списку новин