Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

15.09.2020 Рейд "УРОК"

Переглядів: 899

З метою виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі службою у справах дітей райдержадміністрації проводиться рейд «Урок» у   закладах  освіти Жашківського  району.

Основним завданням таких цільових рейдів є виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності. У ході перевірки було проведені бесіди з представниками адміністрацій шкільних установ, класними керівниками,  ознайомилися з журналами обліку відвідування учнями шкіл на предмет виявлення  дітей, які без поважних причин не відвідують заклад. За результатами проведеної роботи встановлено, що дітей, не охоплених навчанням на початок навчального року, немає.

Рейд „Урок” продовжуватиметься протягом вересня-жовтня поточного року, заходи по охопленню всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

        

 

 « повернутися до списку новин