Жашківська районна державна адміністрація

17.09.2020 День працівників цивільного захисту

Переглядів: 1435

Шановні працівники цивільного захисту!

Наші герої – рятівники!

Вітаю з професійним святом!

 

    Указом Президента України «Про день працівників цивільного захисту», зазначено, що враховуючи значний внесок пожежників та аварійно – рятувальних формувань і служб у справі захисту населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, об’єднати в одне свято, день працівників пожежної охорони та день рятівника.

    Віднині усі українські рятувальники відзначають своє професійне свято 17 вересня.

    Працівник цивільного захисту ( рятівник)  – це не просто професія, це вміння вчасно прийти на допомогу, співчувати, відчувати біль і співпереживати людям, які опинилися у небезпеці.

    Цьому не можна навчитися, з цим треба народитися.

    Тому ми  схиляємося перед щоденним подвигом таких людей, захоплюємося їх безмежною мужністю!!!

    Невипадково цю  професію сміливо ставлять  до розряду найнебезпечніших у світі.  Вона – героїчна.

    Представник цієї професії повинен знати правила надання першої медичної допомоги, володіти міцною психікою, високою стресостійкістю - адже події розвиваються непередбачувано.

    Освоюють професію рятівника люди рішучі, сміливі, відповідальні, які  мають твердий характер, силу волі, чітку координацію рухів, швидкість реакцій, відмінну фізичну форму.  

    Спасибі за вашу працю, за мужність, відвагу та самопожертву! 

    Нехай у вашому житті ніколи не виникають надзвичайні ситуації, якомога більше вам спокійних чергувань, позитивних емоцій, справжнього людського щастя, міцного здоров’я, нехай береже Вас ангел-охоронець  і щоб  ви завжди поверталися до ваших рідних цілими і неушкодженими.

Зі святом!

          Голова                               Юрій БАРАБАШ« повернутися до списку новин