Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

21.09.2020 робочі зустрічі

Переглядів: 1022

Головою райдержадміністрації Юрієм Барабашом спільно з представниками районного військового комісаріату проведено співбесіди з головами ОТГ, сільськими головами та старостами сіл по питанню проведення набору призовників на строкову військову службу.

Як відомо, з 1 жовтня 2020 року в Україні стартує осінній призов на службу в армію. Він закінчиться 31 грудня.

Призову підлягають хлопці 18-27 років, які не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії (здобуття освіти, стан здоров’я та інше).

Для тих, у кого немає освіти, термін служби складе 18 місяців. Ті юнаки, які мають ступінь бакалавра або магістра, проведуть в армії 12 місяців.

Кількість призовників буде збільшуватися, але кількість охочих нести службу зменшується.

Генеральний штаб Збройних сил України в суботу, 29 серпня повідомив, що планує скоротити кількість громадян, яких закликатимуть на строкову військову службу восени-взимку 2020 року.

Як пояснили в Генштабі, зараз йде робота над вдосконаленням захисту військових, забезпеченням кар'єрного росту і підвищенням рівня грошового забезпечення, щоб збільшити кількість бажаючих служити за контрактом.

Так, з початку 2020 року до військової служби за контрактом вже залучили 25 тисяч громадян, з них понад 2 тисячі - офіцерський склад.« повернутися до списку новин