Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Впровадження в районі роботи пересувних відділень Укрпошти

Переглядів: 393

 

                                                                           

                                                                           

 

07.10.2020 об 10:00 год. директором Черкаської філії АТ «Укрпошта» Олександром Марченком проведено ознайомлення з роботою пересувних відділень Укрпошти, які запроваджуватимуться на території  Жашківщини.

         До участі були запрошені голови ОТГ, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади району.

Укрпошта — єдиний національний поштовий оператор зі 100% покриттям.

Для понад 15 млн жителів хуторів, сіл та селищ саме пошта є місцем, де можна отримати всі послуги. Адже через низьку щільність населення там немає базової інфраструктури: аптек, банків, магазинів та інших благ цивілізації. Укрпошта взяла за мету якісно вплинути на рівень розвитку сіл, а тому трансформувала стаціонарну пошту в селі у новий формат, завдяки якому жителі отримають 100% сучасних послуг біля дому.

Бригада пересувного відділення доставляє ліки, періодику й посилки, приймає оплату за комунальні платежі тощо. Завдяки пересувним відділенням у селах розвивається малий бізнес — можна відправляти свої товари поштою у будь-який куточок країни та за кордон.

Майже 2 роки проєкт успішно діє на Чернігівщині. Послуги надають у спеціальній точці присутності й біля домівок жителів сел та селищ. Працівникам Укрпошта пропонує роботу на повну ставку, пересування на сучасному автомобілі та можливість отримання премій у рамках програм заохочень праці.

 

        
« повернутися до списку новин