Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Покрокові дії:

Переглядів: 426

ДОЗи вчергове отримали доручення посилити інформаційну кампанію. Для всіх, хто в процесі, буде нагадано затверджений механізм дій у разі звернення до лікаря людини з підозрою на COVID-19.

Покрокові дії: 
1. Відчуваєте, що захворіли — телефонуйте сімейному лікарю. Він опитує, визначає стан та у разі підозри на COVID-19 зобов'язаний (!) направити мобільну бригаду, яка зробить безкоштовний тест.
2. Поки чекаєте на результат тесту, обов'язок сімейного лікаря — бути з вами на зв‘язку, слідкувати за станом вашого здоров’я та консультувати щодо лікування. У разі погіршення самопочуття — направляти на госпіталізацію.
3. Повертаємося на початок. Якщо хвороба одразу дає температуру вище 38°C і є складнощі з диханням — терміново телефонуйте «103».
4. Якщо алгоритм надання допомоги не відповідає затвердженому, необхідно звернутися на гарячу лінію місцевого департаменту охорони здоров'я та/або на гарячу лінію МОЗ, аби на такі порушення було оперативно зреаговано.
5. Прийняття антибіотиків чи противірусних препаратів без призначення, розрахунок на «сильний імунітет»‎, поїдання часнику та інші методи самолікування можуть бути летально небезпечними.

Будь ласка, бережіть себе та своїх близьких.« повернутися до списку новин