Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

День територіальної оборони України

Переглядів: 357

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №417/2020 «Про День територіальної оборони України».

Враховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки й оборони та інших суб'єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій Глава держави запровадив День територіальної оборони України.   Згідно з указом, він відзначатиметься щороку в першу неділю жовтня.

Сьогодні в районній державні адміністрації за участю районного військового комісаріату відбулося урочисте привітання членів підрозділу територіальної оборони району з святом та нагородження від районної державної адміністрації, міської ради, районного військового комісаріату.

 

Ці підрозділи були створені для захисту суверенітету і незалежності держави, охорони важливих об’єктів і комунікацій, органів державної влади, території і населення району, боротьби з диверсійними розвідувальними групами та незаконно збройними формуваннями, а також підтримання безпеки та правопорядку в районі.

Сьогодні обороноздатність держави більшою мірою залежить від організованості і активності суспільства. І ворог, який бачить здатність іншої держави швидко мобілізуватись, прогнозуючи втрати, ніколи не наважиться на широкомасштабний наступ.

«Українське військо, волонтерський рух, весь український народ й сьогодні продовжують стримувати агресора.   Тому кожен захід із зміцнення територіальної оборони, кожен новий активний боєць підрозділу, що продемонстрував гарну вогневу, військово-медичну, інженерну та спортивну підготовку – це ще одна гарантія відвернення загрози від нашої держави чи регіону.  А Ви -  саме ті люди, яким не байдуже майбутнє нашого народу та за покликом серця і власними переконаннями не дозволяєте залишатися осторонь національних проблем.

У найскладніший для держави час, ви обрали хоробрість і честь, зробили нас сильнішими, об’єднаними у спільній боротьбі»  -  зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Юрій Барабаш.

 « повернутися до списку новин