Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Координаційна нарада в режимі селекторного зв'язку

Переглядів: 281

У понеділок, 12 жовтня, о 10:00 год.  відбулася координаційна нарада голови облдержадміністрації С. І. Сергійчука з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення, головами об’єднаних територіальних громад в режимі селекторного зв’язку.

На розгляд винесено питання:

1. Про запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

2. Про стан реалізації проектів у рамках програми «Велике будівництво».

3. Про підсумки збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур та хід проведення осіннього комплексу польових робіт.

Як відомо, з понеділка у Черкасах почали діяти нові карантинні обмеження.

У Черкаській області оголосили про новий поділ на карантинні зони. Відповідно до нього місто Черкаси та ряд інших регіонів області перейшли в “помаранчеву” зону. Канів залишається в “червоній”, пише Zmi.ck.ua.

Нове зонування почало діяти з 00 годин 00 хвилин 12 жовтня.

До “помаранчевої” зони тепер зараховані міста Черкаси, Ватутіне, Золотоноша, Сміла та Умань, Городищинський, Драбівський, Жашківський, Звенигродський, Золотоніський, Кам’янський, Канівський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Манківський, Монастирищенський, Смілянський, Тальнівський, Уманський, Христинівський, Черкаський, Чигиринський, Чорнобаївський та Шполянський райони Черкаської області.

Помаранчева зона передбачає заборону:

діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;

діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;

планові госпіталізації в лікарнях. спортзали, фітнес-центри, заклади культури;

прийом нових змін в дитячі табори;

проведення масових (спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. 

Головою райдержадміністрації дано доручення скликати чергове засідання заплановано засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В районі продовжується реалізація проектів у рамках програми «Велике будівництво», а саме:

«Капітальний ремонт (утеплення) фасаду будівлі Жашківської спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області.

Будівництво стадіону (футбольного поля із поліуретановим покриттям розміром 60х40 м., легкоатлетичними доріжками, трибунами та освітленням) у Жашк/івській спеціалізованій школі № 1).

Також залишається на контролі райдержадміністрації питання завершення будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини с. Соколівка, с.Пугачівка, с.Червоний Кут, с. Бузівка  Жашківського району Черкаської області.

 

 

 « повернутися до списку новин