Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Урочистий мітинг до Дня захисника України

Переглядів: 285

14 жовтня біля пам’ятника воїнам захисникам, що полягли захищаючи цілісність України відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня захисника України.  

Звучали слова привітань та подяки нашим землякам, учасникам антитерористичної операції та  воїнам захисникам, які боронять наші землі на сході.

Від початку сучасної російсько-українській війни аби зупинити агресію Російської Федерації та відстояти незалежність України майже чотириста (400) тисяч українців взяли до рук зброю у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, правоохоронних органів і добровольчих формувань. Близько дев’ятисот (900) синів Жашківщини теж залишили свої домівки, щоб з честю відстоювати незалежність та суверенітет України на російсько-українській війні.

П’ятнадцять (15) наших земляків назавжди вписали свої імена у книгу пам’яті України та у наші серця. За волю і незалежність України вони відділи найдорожче – своє життя.

Хвилиною мовчання вшанували  світлу пам’ять усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну.

Заходи відбулися з дотриманням карантинних обмежень.« повернутися до списку новин