Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Засідання 47 –ї позачергової сесії Жашківської районної ради

Переглядів: 266

      04.11.2020 голова районної державної адміністрації Юрій Барабаш прийняв участь  у пленарному засіданні   47 –ї позачергової сесії Жашківської районної ради   7-го скликання.

     На розгляд винесено та підтримано ряд важливих питань, зокрема щодо додаткового фінансування закладів первинної та вторинної ланки медицини.  

        На початку сесії за заслуги перед Жашківською громадою вручено  посвідчення та нагрудні знаки “Почесний громадянин Жашківщини” громадянам,  чиє життя і діяльність були тісно пов'язані з розвитком району та міста.

       По завершенню, голова адміністрації Юрій Барабаш висловив слова вдячності за роботу та вручив Подяку Жашківської РДА колективу районної ради, депутатам 7-го скликання Жашківської районної ради за сумлінну  багаторічну співпрацю, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного та культурного розвитку краю,  вагомий внесок у  розбудову місцевого самоврядування на Жашківщині, відстоювання інтересів громад, захист прав громадян  та забезпечення  належного рівня їх життя.« повернутися до списку новин