Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківщина вшановує Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави

Переглядів: 64

Сьогодні українці відзначають свято, що уславлює дві значні українські революції 2004 та 2013 року - день Гідності та Свободи.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, які відстоюють інтереси народу України в тяжкі часи сьогодення.  Низько вклоняюсь героям Небесної сотні та полеглим героям російсько-української війни, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України. Найкращі сини та доньки України стали прикладом для нас та багатьох поколінь нащадків.

Наш обов’язок - своїми справами створювати добробут і забезпечувати процвітання Жашківщини, зберігати мир і злагоду у суспільстві, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні!

Голова                                                                                    Юрій БАРАБАШ« повернутися до списку новин