Жашківська районна державна адміністрація

Міжнародний день волонтера та День Збройних сил України

Переглядів: 78

ШАНОВНІ ВОЛОНТЕРИ!

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ!

5 грудня Україна відзначає Міжнародний день волонтера, а 6 грудня – День збройних сил України.   Україна — єдина країна у світі, де день волонтера переходить у День збройних сил.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 – саме Революція Гідності дала поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке з поодиноких випадків виросло в потужний громадянський рух.

Саме завдяки українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції та фанатичній відданості справі – Україна вистояла  й зберегла незалежність.

 Сьогодні в Україні волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери у нас  – це діти, які зігрівають захисників листами, малюнками та улюбленими іграшками, це пенсіонери, студенти, що віддають посильну допомогу військовим, це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю від агресора, це люди, які віддають всі свої заощадження на лікування поранених, які купують амуніцію для військових, які забезпечують житлом та продуктами харчування тих, хто цього потребує.

Нехай кожен гарний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

День Збройних сил України - це свято тих, хто визнав свою долю, як служіння Батьківщині, обрав відповідальну професію військового і вважає захист співвітчизників справою всього життя.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі упродовж багатовікової славної історії нашої держави, і тим, хто нині стоїть на захисті конституційних засад країни.

Адже саме на збройні сили Конституцією покладено надзвичайно важливі завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

Висловлюємо вдячність воїнам, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин,  сумлінно виконують свій професійний та громадянський обов'язок.

Ми вшановуємо тих, хто мужньо захищає територіальну цілісність нашої держави, використовуючи славний досвід наших героїв та формуючи нові бойові традиції.

Наші військовослужбовці, які знаходяться зараз на передовій, - є прикладом для нас усіх та взірцем патріотизму, відваги та мужності.

Ми пишаємось нашими земляками, які стали на захист Вітчизни. Тими, хто віддавши свій синівський обов’язок захищати рідну землю, сьогодні своєю працею збагачують Жашківщину і тими, хто нині на передовій Батьківщини мужньо захищає національні інтереси держави.

Дорогі воїни та волонтери дякуємо Вам за вашу нелегку, небезпечну, але дуже важливу справу – захищати та оберігати незалежність України.  

Бажаємо міцного здоров'я, сили духу, впевненості, злагоди та затишку, наснаги на добрі справи та благополуччя.

Нехай Господь береже вас від ворожих куль і дарує мир, добро та достаток вам і вашим родинам!  

Зі святом Вас!

Голова                                                                    Юрій БАРАБАШ« повернутися до списку новин