Жашківська районна державна адміністрація

З Днем місцевого самоврядування!

Переглядів: 97

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати, дорогі друзі!

Щиро вітаю з державним святом –   Днем місцевого самоврядування.

     Нещодавно виборці віддали свої голоси за новий склад депутатів місцевих рад, обрано голів об’єднаних територіальних громад, які стали в авангарді децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування.

   І тепер реалії диктують гостру необхідність проведення змін у тісній співпраці з органами державної влади та громадянським суспільством.

  Оптимальним результатом втілення спільних зусиль повинні стати самодостатні і заможні територіальні громади, в яких громадяни демократично і свідомо вирішують питання місцевого значення, впливають на ухвалення рішень щодо їхньої життєдіяльності, а найголовніше – отримують якісні й сучасні послуги, живуть повноцінним життям у цивілізованій та успішній країні.

   Всі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян.

  Саме вам дбати про економічний розвиток громад, створення нових робочих місць, втілення ефективних інфраструктурних проектів, процвітання сіл та міста.  

  Жашківщина має стати гарним прикладом втілення реформи децентралізації, зокрема в питаннях розвитку власної інфраструктури - доріг, медичних, освітніх і культурних закладів, покращення рівня і комфорту життя населення.

  Вірю, що незалежна, сильна й заможна Україна буде побудована професійними й самовідданими представниками місцевого самоврядування – справжніми господарями на своїй землі.

    Сьогодні згадаємо і ветеранів органів місцевого самоврядування.

  Уклін і шана вам, дорогі ветерани, за любов до рідної землі, самовіддану щоденну працю, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди, за мудрість і толерантність.

  Цього святкового дня зичу всім вам миру, добра, наполегливості в реалізації всіх планів на благо людей.

  Бажаю усім наснаги і терпеливості, твердості духу та упевненості у власних силах задля утвердження європейських ідеалів народовладдя та історичних українських традицій самоорганізації громад.

      Зі святом!

Голова                                                      Юрій БАРАБАШ« повернутися до списку новин