Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківщину відвідав перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький

Переглядів: 891

За ініціативи Президента України в межах медичної реформи у Жашківському районі заплановано побудувати нові амбулаторії загальної практики сімейної медицини, зокрема в селах Пугачівка, Червоний Кут, Соколівка. 15 квітня 2019 року з робочим візитом наш район відвідав перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький, який  спільно з головою райдержадміністрації Сергієм Бойком перевірив будівництво амбулаторій та  обговорили механізм реалізації даного проекту.

«Маємо забезпечити надання якісних медичних послуг людям, які проживають у сільській місцевості, – зазначив перший заступник голови ОДА. – Це не лише первинна медична допомога, а й професійна консультативна допомога другого рівня».    

  Здача в експлуатацію нових амбулаторій за погодженням із підрядними організаціями запланована на 15-20 липня 2019 року.

Цього ж дня перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький за участю голови райдержадміністрації Сергія Бойка провів зустріч із керівниками ФГ «Степ» Олександром Сторожуком та ІП «Агро – Вільд Україна» Вільд Бертольд Карл Алоіс щодо конфліктної ситуації у с. Вільшанка (земельна ділянка понад 100 га землі). При Черкаській обласній державній адміністрації створено регіональну робочу групу з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, яка займається оперативним реагуванням на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури.     

Дана ситуація перебуває на контролі у першого заступника голови ОДА,  голови робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств Тараса Висоцького та керівництва районної державної адміністрації.

    

 

 

 « повернутися до списку новин