Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Участь у засіданні колегії ОДА

Переглядів: 696

23 жовтня голова райдержадміністрації Сергій Бойко взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації.

На засіданні було розглянуто питання: про підсумки економічного і соціального розвитку області; про виконання місцевих бюджетів; про легалізацію заробітної плати та детінізації економіки на території області.

За інформацією очільника Черкащини Юрія Ткаченка обсяг мобілізованих коштів до державного та місцевих бюджетів області за дев’ять місяців цього року сягнув близько 11 млрд. грн.. Ця сума на 1,4 млрд. грн.. більша, порівняно з відповідним періодом минулого року. Водночас місцеві бюджети отримали податків і платежів на 628 млн. грн.. більше, ніж за цей час торік.

– Звичайно, можна говорити про різні показники надходжень до бюджетів у різних регіонах, – зауважив голова ОДА Юрій Ткаченко. – Але є чітка закономірність: працюєш над наповненням бюджету – отримуєш результат. Бюджетна децентралізація, а це політика Президента й Уряду, дає свої результати і створює додаткові можливості громадам для розвитку їхніх територій.

Районний бюджет Жашківщини станом на жовтень місяць виконаний на 106,9 відс., сільські бюджети в цілому – на 110,0 відс., з 22 сільських рад виконання  забезпечили всі. Затверджені завдання з доходів до загального фонду з урахуванням внесених змін виконано на 108,6 відс., понад план надійшло  3 361,6 тис. грн.

Протягом січня-вересня 2018 року офіційно працевлаштовано 92 найманих працівники, підвищено розмір заробітної плати 279 працівникам, бюджет додатково отримав – 386,8 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

В ході засідання учасники заходу обговорили проблемні питання, за результатами колегії дано відповідні доручення.« повернутися до списку новин