Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Відбулись урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

Переглядів: 752

7 грудня у сесійній залі Жашківської районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування в Україні. Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, ветеранів місцевого самоврядування, людей, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

З вітальною промовою до учасників святкового дійства звернувся голова райдержадміністрації Сергій Бойко і зазначив: «В умовах процесів децентралізації перед нами поставлене завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування». Побажав: «Нехай цей день додасть всім нам  натхнення і наполегливості у спільній справі, витримки і стійкості, сприятиме зміцненню авторитету нашої держави в європейській спільноті і усьому демократичному світі».

Почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих.

Гарний настрій присутнім подарували вокальні виступи аматорів художньої самодіяльності району.

Квіти, теплі посмішки, піднесений настрій таким запам’ятається День місцевого самоврядування на Жашківщині.« повернутися до списку новин