Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Жашківчани взяли участь у мітингу до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Переглядів: 228

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася жахлива війна в історії нашого народу. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

22 червня 2017 року у заходах взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко, ветерани, керівники та колективи підприємств, установ та організацій району, жителі Жашківщини.

«Сьогодні українці схиляють голови у скорботі і вшановують пам'ять жертв війни. Україна у роки Другої світової війни зазнала колосальних людських втрат. Не було на нашій землі родин, котрих своїм чорним крилом не зачепило воєнне лихоліття. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, великі жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті. Цього року виповнюється 76 років з дня початку війни», - зазначила у своєму виступі Таїсія Федоренко. 

Присутні поклали квіти до Меморіалу Слави та вшанували пам’ять воїнів Другої світової війни хвилиною мовчання.« повернутися до списку новин