Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

На Жашківщині відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери

Переглядів: 425

     

        3 листопада 2017 року відбулися урочистості  та святковий концерт з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери та 20 річниці створення територіального центру.

      У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість від працівників соціальної сфери.

      Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш у вітальному слові до присутніх зазначив, що праця працівників соціальної сфери  сповнена гуманізму, милосердя, тепла, небайдужості до людських проблем, відкритості для спілкування з тими, хто потребує допомоги. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у своїй щоденній праці. Щиро дякую вам за працю, милосердя і добре серце. Юрій Володимирович вручив грамоти Жашківської райдержадміністрації кращим працівникам соціальної сфери за сумлінну працю, високий професіоналізм та знагоди 20-ї річниц створення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Жашківського району. Гарний настрій присутнім святковий концерт подарували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.« повернутися до списку новин