Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

В рамках святкування Дня незалежності очільники району відвідали сім’ї загиблих воїнів АТО

Переглядів: 79

19 серпня 2017 року голова Жашківської райдержадміністрації Сергій Бойко, голова районної ради Максим Салій, голова громадської організації «Спілка учаників АТО Жашківщини» Василь Якименко, директор  Жашківського районного центру для сім’ї, дітей і молоді Ірина Коваль відвідали 4 сім’ї загиблих учасників АТО в м.Жашкові та с. Тетерівка.

Під час візиту керівники району поспілкувалися з рідними загиблих героїв, які у боротьбі за Українську державність пожертвували власним життям, та поцікавилися  проблемами  родин, котрі постають перед ними в умовах складного сьогодення,  їх першочерговими потребами, вручили подарунки з нагоди свята Дня незалежності та передали продуктові набори.

В ході спілкування  голова райдержадміністрації та голова районної ради  зазначили , що біль родин загиблих героїв – це спільна біль всієї Жашківщини, яка втратила своїх синів. І запевнили, що жодна сім’я  не залишиться поза увагою. Так, вже зразу ж  після зустрічі були дані відповідні завдання службам району якнайшвидше вирішити питання обговорені в   родинах.

« повернутися до списку новин