Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Святкуємо День Державного Прапора України

Переглядів: 767

23 серпня в Жашківському районі відбулись святкові заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

Урочисто, під звуки державного гімну України голова районної державної адміністрації Сергій Бойко, голова районної ради Світлана Волошенюк та міський голова Ігор Цибровський підняли державний прапор України, прапори району та міста.

У різнобарві українських вишиванок представники влади, керівники установ і організацій, жителі міста і району рушили пішою ходою, щоб вшанувати пам'ять та покласти квіти до підніжжя пам’ятного знаку Афганцям, банера «Герої не вмирають», пам’ятника Слави, пам’ятного знаку Чорнобиля.

Продовжились заходи у районному будинку культури, де на розгляд присутніх представлено композицію квітів та робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва району «Вірю в майбутнє твоє, Україно», народний аматорський фольклорний колектив «Спадщина» звеселив душу присутніх своєю музикою і співом. 

Урочисті заходи з нагоди свята продовжились концертною програмою. Голова райдержадміністрації Сергій Бойко привітав усіх присутніх зі святом, зазначивши: "Нам судилося стати учасниками нової української історії, втілювати в життя одвічну мрію нашого народу про незалежність, а сьогодні — відстоювати її цілісність та свободу. Наші мужні воїни, захищають  рідну землю на сході держави. І ми, як громадяни України, пишаємося ними. Ми знаємо, що зберегти незалежність коштує сьогодні великих зусиль, але ми переконані, що переможемо». Також він наголосив, що «…доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини. сьогодні як ніколи від кожного з нас залежить становлення та розбудова нашої країни», - і закликав усіх разом працювати і примножувати славу рідної України. « повернутися до списку новин