Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Новини

Проведено апаратну нараду

Дата створення: 16:18 16.04.2019, Переглядів: 809

16 квітня 2019 голова райдержадміністрації Сергій Бойко провів апаратну нараду, участь у якій взяли: голова районної ради Світлана Волошенюк, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Барабаш, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних  підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району.

Жашківщину відвідав перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький

Дата створення: 17:32 15.04.2019, Переглядів: 784

За ініціативи Президента України в межах медичної реформи у Жашківському районі заплановано побудувати нові амбулаторії загальної практики сімейної медицини, зокрема в селах Пугачівка, Червоний Кут, Соколівка. 15 квітня 2019 року з робочим візитом наш район відвідав перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький, який  спільно з головою райдержадміністрації Сергієм Бойком перевірив будівництво амбулаторій та  обговорили механізм реалізації даного проекту.

Обговорено питання оздоровлення та відпочинку дітей влітку

Дата створення: 16:24 09.04.2019, Переглядів: 833

Оздоровлення та відпочинок дітей  перебуває на контролі у керівництва районної державної адміністрації.  Адже турбота про підтримання здоров’я підростаючого покоління є основним пріоритетом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Оздоровлення та відпочинок дітей та учнівської молоді під час літніх канікул  сприяє укріпленню здоров’я, поновленню сил перед початком навчального року, сприяє розвитку дитини, реалізації її творчих здібностей, формуванню здорового способу життя.

На Жашківщині опалювальний сезон 2018-2019 завершено

Дата створення: 12:53 09.04.2019, Переглядів: 816

Голова районної державної адміністрації Сергій Бойко  підписав розпорядження райдержадміністрації про закінчення опалювального сезону 2018-2019 років.

Вітання голови райдержадміністрації С.Ф.Бойка із Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Дата створення: 10:02 07.04.2019, Переглядів: 843

Дорогі жашківчани!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Дата створення: 16:13 05.04.2019, Переглядів: 896

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому, святий обов’язок родини, органів влади та громадськості  забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Сьогодні, 5 квітня голова райдержадміністрації Сергій Бойко, заступник голови райдержадміністрації Таїсія Федоренко та директор ТОВ «Кищенці» Віталій Мельник відвідали дітей, які потребують особливої уваги та перебувають на даний час в комунальному закладі «Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації для дітей у місті Умані Черкаської обласної ради». Велика вдячність підприємцям нашого району за надану допомогу продуктами харчування та солодощами, а саме: ТОВ «Кищенці» в особі засновника Корнеліуса Хузінха та директора Віталія Мельника, директору з виробництва ТОВ «Напої плюс» Віктору Погорілому, директору магазину «Гетьман» Валентині Полотняк та директору переробного комбінату «Колос» Петру Лебедю.

Нарада щодо стану виконання весняного призову в районі

Дата створення: 16:56 02.04.2019, Переглядів: 795

2 квітня 2019 року голова райдержадміністрації Сергій Бойко провів нараду щодо стану виконання в районі плану призову на строкову військову службу до Збройних Сил України.

Відбулося засідання комісії щодо виплати компенсації військовослужбовцю для придбання житла

Дата створення: 14:01 29.03.2019, Переглядів: 805

Держава постійно піклується про військовослужбовців, які захищали та захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

На Жашківщині проведено семінар для підприємців

Дата створення: 09:22 29.03.2019, Переглядів: 764

28 березня 2019 року відбувся семінар у рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» для підприємців з Жашківського, Монастирищенського, Маньківського та Христинівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз’яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, та інструментів для розвитку бізнесу. Участь у семінарі взяли: голова Черкаської міської профспілки  «Солідарність» Ольга Ракова, головний державний інспектор територіального управління Держапраці у Черкаській області Ростислав Проценко; завідувач сектору нагляду машинобудування та енергетики територіального управління Держапраці у Черкаській області Микола Горошко; страховий експерт з охорони праці Жашківського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Катерина Добротворської; завідувач сектором комунікацій територіального управління Державної фіскальної служби у Черкаській області  Олена Заскальної.