Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Огляд погоди

Прогноз погоди

В нашому краю тепле повітря, яке надійшло з південних широт, пануватиме в першій половині тижня. Теплими очікуються як ночі 5-10º, так і дні 16-21º. При цьому переважатиме вплив циклонів, тому хмарність збільшиться. Найближчої доби тепло та сухо. На дощі чекаємо лише у четвер – п’ятницю, можливі окремі грози. Після їх проходження температура повітря знизиться до 2-7º вночі та 11-16º вдень.
Тепла погожа погода сприяє всім видам польових та господарських робіт. За таких погодних умов будьте обережні з вогнем на природі.

Прогноз на 10 квітня. Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі 5-10º, вдень 16-21º.

На 11 квітня. Хмарно з проясненнями. Короткочасні дощі, окремі грози. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 5-10º, вдень 11-16º.

На 12-13 квітня. 12 квітня місцями невеликий короткочасний дощ, 13 квітня без опадів. Температура вночі 2-7º тепла, вдень 11-16º.

___________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Синоптична ситуація не змінюється – погодою править антициклон з північного сходу але

надходження холоду добігає кінця. Східний антициклон, який формував суху сонячну погоду, теплі дні та морозні ночі, починає повільно відступати під натиском серії циклонів із заходу. Тому з’явиться хмарність і нічна температура візьме курс на підвищення, а незабаром можливі і слабкі дощі.

Найближчої ночі ще невеликий мороз (0-2º), завтра вдень очікується 13-15º тепла та слабкий вітерець з півдня. Неділя теж подарує погодний позитив: вночі невелике, вдень – помірне тепло на фоні переважно сонячної погоди та слабкого вітру.

З понеділка посилиться вплив циклонів, переважатиме хмарна з періодичними дощами, але тепла погода.

Благовіщення розпочне активізацію весняних процесів, підвищення середньодобової температури до 8-10º тепла, нічної температури до 3-5º тепла. Вдень буде в межах +15+17º. Такий характер погоди утримається впродовж всього наступного тижня. Лише найбільш суттєві дощі у середу-четвер дещо знизять денний градус температури

Прогноз на 7-8 квітня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 7 квітня 0-5º тепла, 8 квітня 3-8° тепла; вдень 13-18º.

На 9-10 квітня. Невеликий дощ. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 13-18º.

Орієнтовний на 11-15 квітня. 11 квітня в Україні, крім західних областей, 12-15 квітня у західних та північних областях часом дощ, на решті території переважно без опадів. Температура вночі 2-9° тепла; вдень 11-18°.

__________________________________________________________________________________________________________

Перший календарний місяць весни під впливом антициклону завершився теплою, сонячною та сухою погодою.
На погоду Жашківщини починає впливати холодний північний антициклон, який поступово переміщується на схід. Значне вихолоджування земної поверхні при ясному небі в нічні години зумовить зниження температури до слабких морозів. Вдень посилений північно-східний вітер заважатиме сонячному прогріву, тому температура повітря навряд чи перевищить 8-10º.
Прохолодна, вітряна та суха погода утримається до кінця робочого тижня і викличе підсиханню верхніх шарів ґрунту. Погожі дні сприятимуть проведенню польових та господарських робіт.

На 3-4 квітня. Невелика хмарність. Без опадів. Вітер північно-східний з переходом на південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі від 2º тепла до 3º морозу, вдень 7-12º тепла.

На 5-6 квітня Без опадів. Температура 5 квітня вночі від 2º тепла до 3º морозу, вдень 9-14º тепла, 6 квітня вночі 0-5º тепла, вдень 11-16º.

__________________________________________________________________________________________________________

У вихідні дні на погоду нашого краю впливатиме тепла частина циклону, який рухається із Північній Атлантики на центральну Росію. Тому температурний фон значно підвищиться. Осередки хмар, які періодично з’являтимуться на небі, не принесуть суттєвих дощів. Несильний західний вітер не псуватиме погодного комфорту.

Тож погода вихідних сприятиме проведенню виборчої компанії, а також відпочинку на природі, господарським та городнім роботам.

З понеділка погода зміниться на більш прохолодну та вітряну.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На 30 березня 2019 р.

Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер західний 7-12 м/с. Температура вночі 2º морозу - 3ºтепла, вдень 8-13º тепла, у Черкасах вночі 1º тепла - 1ºморозу, вдень 10-12º тепла.

На 31 березня-1 квітня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер західний, північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 31 березня 12-17º, 1 квітня 8-13.

 

На 2-3 квітня. Без істотних опадів. Температура вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 6-11º тепла.

Орієнтований на 4-8 квітня

Без істотних опадів. Температура вночі від 2° морозу до 5° тепла, вдень 6-13° тепла

___________________________________________________________________________________________________________

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На 26 березня 2019 р.

Мінлива хмарність. Часом невеликий дощ. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 2º морозу – 3º тепла, вдень 6-11º тепла.

На 27 березня. Хмарно з проясненнями. Невеликий мокрий сніг та дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі від 2º тепла до 3º морозу, вдень 3-8º тепла.

На 28 березня Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 3-8º тепла.

На 29 березня. Без опадів. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 5-10º тепла.

На 30 березня. Без опадів. Температура вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 8-13º тепла

_______________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Завтра черговий циклон, який прямує на Середню Волгу у вихідні суттєвих опадів не принесе. Проте він зумовить надходження більш холодного повітря, яке супроводжуватиметься у суботу поривчастим вітром. Вночі при проясненнях в цей період очікується зниження температури повітря до 1-3º морозу, вдень при переважанні хмарності лише 5-7º тепла, у неділю – більше сонця, яке прогріє повітря до 8-10º, та менше вітру.

На 24-25 березня. Мінлива хмарність. Без істотних опадів, лише вдень 25 березня невеликий дощ. Вітер західний, північно-західний, 3-8 м/с. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла; вдень 6-11º тепла.

На 26-27 березня. Без істотних опадів лише вдень 26 березня невеликий дощ. Температура вночі від 4° тепла до 1° морозу, вдень 7-12° тепла.

На 28 березня – 1 квітня. Переважно без опадів, лише 28 березня невеликий дощ. Температура 28-29 березня вночі від 4° тепла до 1° морозу, вдень 7-12° тепла, протягом 30 березня – 1 квітня підвищення температури вночі до 1-6° тепла, вдень до 10-15°.

________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Тривалість сонячного дня збільшується, весняне тепло наростає.Надходження атлантичного тепла продовжиться і завтра. Оскільки посилюється вплив північного циклону, тому збільшиться хмарність і інтенсивність тепла буде меншою. Зберігатиметься також посилений вітер. Щодо опадів, то очікуємо на невеликий дощ у другій половині дня, який вночі 20 березня може перейти у мокрий сніг. Указаний циклон зумовить від середи до кінця робочого тижня подальше зниження температури повітря і в нічні години можливі невеликі морози, а в денні – 5-10º тепла.

______________________________________________________________________________________________________

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

І рівня небезпечності

Вдень16 березня очікуються пориви вітру 15-20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).

______________________________________________________________________________________________________

Початок березня продовжує естафету теплого лютого і ввійшов у десятку найтепліших за останні 70 років метеоспостережень. Тепло сприяло відновленню вегетації рослин, що відбулося на два тижні раніше звичайного. Почала проростати свіжа зелень. Завтра Жашківщина опиниться у холодній частині північного циклону. Тому очікуємо на чергове похолодання, яке збережеться до кінця робочого тижня. У цей період в нічні години можливі 2-4º морозу, вдень не вище 4-9º тепла. У вихідні намітиться потепління, а на повернення справжнього тепла чекаємо на початку наступного тижня. Невеликі дощі очікуються лише на початку та наприкінці поточного тижня. Сильний поривчастий вітер, яким розпочався тиждень, послабиться.

До кінця доби, зважаючи на пориви сильного вітру, уникайте перебування під високими деревами, конструкціями та щитами. Коливання атмосферного тиску можуть впливати на самопочуття людей.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На 12 березня.

Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер південно-західний, західний, 7-12 м/с. Температура вночі 2 морозу-3º тепла, вдень 4-9º тепла, у Черкасах вночі близько 0º, вдень 5-7º тепла.

На 13-14 березня. Хмарно з проясненнями. Без опадів. Вітер північний з переходом на південний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 4-9º тепла.

На 15 березня. Без істотних опадів. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень 4-9º тепла.

На 16 березня. Без істотних опадів. Температура вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 8-13º тепла.

 

_________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Жашківщина опинилась в тиловій холодній частині північного циклону, тому у вихідні ненадовго повернуться морози. Особливо холодною, а ще й вітряною буде субота. У цей день протягом доби очікуються від’ємні температурні показники та переважання хмарної погоди. У неділю ніч ще буде морозною, проте вдень повернеться відлига, небо проясниться, вітер стихне і змінить свій напрямок на південно-західний. Опадів не очікується.
З наступного понеділка новий циклон з Атлантики принесе тривале тепло та невеликі дощі.
ПРОГНОЗ ПОГОДИ
на добу 2 березня 2019 р.
Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 8-13 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 3º тепла – 2º морозу.

На 3 березня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-11º морозу, вдень 1-6º тепла.

На 4 березня. Хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень невеликий дощ. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 4-9º тепла.

На 5-6 березня. Без істотних опадів. Температура вночі від 1º морозу до 4º тепла, вдень 8-13º тепла.

Орієнтовно на 7-11 березня. Часом невеликі та помірні опади переважно у вигляді дощу. Температура вночі 0-5° тепла, вдень коливання від 8-13° до 5-10° тепла.

 

________________________________________________________________________________________________________

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

1 березня пориви вітру 15-20 м/с

(І рівень небезпечності, жовтий).

__________________________________________________________________________________________________________

На погоду Жашківщини знову вливає північно-атлантичний циклон. Завтра вдень його атмосферний фронт принесе опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температурний фон впродовж доби буде в межах 0-2º тепла. Посилений вітер та підвищена вологість повітря додаватимуть прохолоди.

Надалі переважатиме помірно тепла, вітряна, але без суттєвих опадів погода. Лише у вихідні дещо похолодає та пройде невеликий сніг.

На 27-28 лютого. Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер північний з переходом на південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 4° морозу до 1° тепла; вдень 27 лютого 0-5° тепла, 28 лютого 3-8° тепла.

На 1 березня. Невеликий дощ з мокрим снігом. Температура вночі від 3 морозу до 2º тепла, вдень 2-7º тепла.

На 2 березня. Без істотних опадів. Температура вночі 1-6 морозу, вдень близько 0º.

________________________________________________________________________________________________

Завтра погода нашого краю продовжує швидко і часто змінюватися. Причиною цього залишається чергування активних циклонів, що приходять із західного частини Арктики, і гребенів західних антициклонів. Завтра погодою почне опікуватись європейський антициклон, який підтримає вторгнення арктичного повітря, тому морози посиляться до помірних як вночі, так і вдень. Він зменшить хмарність, витіснить опади, а зміна повітряних мас супроводжуватиметься посиленням вітру.
Надалі зусиллями антициклону почне надходити тепле повітря Атлантики. У неділю ніч ще буде помірно морозною до 5-10º, а наприкінці дня намітиться потепління, яке утримається наступного тижня. Упродовж робочого тижня вночі невеликі морози 3-5º змінюватимуться денними відлигами до 2-7º тепла. Переважно без суттєвих опадів, лише у вівторок (крім денних годин) та середу очікується невеликий мокрий сніг.

На 24-25 лютого. Мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура 24 лютого вночі 5-10º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла; 25 лютого підвищення температури вночі до 0-5º морозу, вдень до 2-7º тепла.

На 26-27 лютого. Невеликий мокрий сніг та дощ, лише вдень 26 лютого без істотних опадів. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень від 1° морозу до 4° тепла.

Орієнтовний на 28 лютого – 4 березня. Без істотних опадів. Температура вночі від 5° морозу до 2° тепла; вдень 1-8° тепла, на заході до 11° тепла.

___________________________________________________________________________________________________________

Вчора вдень ми відчули прояви справжньої весняної погоди з максимальною температурою повітря 9° тепла  та середня добовою температурою повітря 3° тепла, яка  перевищила кліматичну норму на 8° і відповідала другій половині березня. Такі погодні умови сприяли активному таненню снігу і руйнуванню залишків льодових явищ на водних об’єктах.

Завтра на Жашківщині продовжує панувати антициклон. У його сухому повітрі опадів не очікується. При проясненнях у нічні години температура повітря знижуватиметься до 2-7º морозу, а вдень сонячні промені прогріватимуть повітря до 3-5º тепла.

Надалі ініціативу в керуванні погодою перехватить циклон з півночі, який збільшить хмарність і в наступні 2 доби обмежимось невеликими морозами вночі, а вдень до 3-8º тепла. Проте, вже 22 лютого фронти цього ж циклону відкриють доступ арктичному холоду в супроводі невеликого снігу, морозними будуть як ніч, так і день. А в найхолоднішу суботу морози сягатимуть вночі 7-12º, вдень до 6º морозу, проте без опадів. У неділю морози послабляться.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На 20-21 лютого. Мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, західний, 5-10 м/с. Температура вночі від 1° тепла до 4° морозу, вдень 3-8° тепла.

На 22-23 лютого. 22 лютого невеликий сніг, 23 лютого без опадів. Температура вночі та вдень 1-6° морозу (вночі 23 лютого 7-12° морозу).

____________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

П'ятнадцятого лютого - свято Стрітення, в народі "Стрічання", "Громиця", "Зимобор", яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва Христового. На Стрітення, за народними уявленнями, зима іде туди, де було літо, а літо - де була зима. Дорогою вони зустрічаються і говорять між собою: 
- Боже, поможи тобі, зимо! - каже літо.
- Дай, Боже, здоров'я! - відповідає зима.
- Бач, зимо, - дорікає літо, - що я наробило і напрацювало, ти поїла і попила! 
На Жашківщині продовжує впливати антициклон, який накрив більшу частину Європи. По його периферії відбувається надходження теплого і сухого субтропічного повітря.
В результаті чого у вихідні хмарність поступово зменшиться і вдень сонце буде краще прогрівати повітря. Однак, все ще досить довгі ночі сприяють вихолоджуванню, тому температура знижуватиметься до невеликих морозів. Суттєвих опадів не очікується. Посилений північний вітер додаватиме відчуття холоду.
У перший день наступного тижня тепло ще утримається, проте вже увечері очікуємо чергову хвилю холоду. 
Прогноз на 17-18 лютого хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний з переходом на північний, 7-12 м/с. Температура 17 лютого вночі +1..-4º, вдень +3..8º; 18 лютого вночі -1..-6º, вдень 0..+5º.
На 19-20 лютого Без опадів. Температура вночі 4-9º морозу , вдень 1-6º тепла.
Орієнтовано на 21-25 лютого Без істотних опадів, лише 22 лютого невеликий сніг з дощем. Температура 21 лютого вночі від 3° морозу до 3° тепла, вдень 3-9° тепла; 22-25 лютого вночі 0-7° морозу; вдень від 3° морозу до 4° тепла____________________________________________________________________________________________________________

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

 

Ввечері 13-го та впродовж доби 14 лютого на дорогах ожеледиця.

 (І рівень небезпечності, жовтий).

__________________________________________________________________________________________________________

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

І рівня небезпечності

 

Вдень 12 лютого очікується значний дощ та мокрий сніг

(І рівень небезпечності, жовтий).

____________________________________________________________________________________________________________

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На 9 лютого 2019 р.

Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями по області туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер змінний, 3-8 м/с. Температура вночі 5-10º морозу, вдень 2º морозу – 3º тепла.

На 10 лютого. Мінлива хмарність. Без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-9º морозу, вдень 0-5º тепла.

На 11 лютого. Хмарно з проясненнями. Без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с, вдень окремі пориви 15 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 2-7º тепла.

На 12 лютого. Опади переважно у вигляді мокрого снігу. Температура вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла.

На 13 лютого. Невеликий сніг. Температура вночі 1-6° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

На 14-18 лютого. 14-16 лютого невеликий сніг, 17-18 лютого без опадів. Зниження температури: вночі 4-10° морозу, при проясненнях місцями 12-15° морозу; вдень 1-6° морозу.

 

______________________________________________________________________________________________________

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

І рівня небезпечності

 

Впродовж доби 4 лютого очікується туман, видимість 200-500 м.

(І рівень небезпечності, жовтий).

_________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Погоду Жашківщині продовжить формувати тепла повітряна маса середземноморського походження та малоактивні атмосферні фронти із заходу. Тому й у вихідні пануватиме мало інтенсивна відлига у супроводі туманів та періодичного невеликого дощу. Температура повітря утримається в межах 0-2º тепла.
На початку наступного тижня тимчасово потепліє ще на 1-3º, 5-6 лютого з’являться слабкі морози (1-3º), а з 9-10 лютого вони посиляться до помірних (6-8º). При цьому суттєвих опадів не передбачається.

На 3-4 лютого. Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-4º тепла, вдень 2-7º тепла.

На 5-6 лютого. Без істотних опадів. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-4° тепла.

Орієнтовно на 7-11 лютого. 7 лютого без істотних опадів, 8-9 лютого невеликі, 10-11 лютого помірні опади переважно у вигляді снігу. Температура 7-8 лютого вночі 1-6° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла, протягом 9-11 лютого підвищення температури на 3-5°.

_________________________________________________________________________________________________________

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

І рівня небезпечності (НМЯ І)

 

     Впродовж доби 1 лютого в Черкасах і області очікуються тумани 200-500 м. (І рівень небезпечності, жовтий).

 

Впродовж доби 2 лютого утримається туман 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).

 

_________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Зараз на Жашківщині утримується морозна зимня погода. Дерева стоять у паморозі як лісові красуні.

Але уже завтра до нашого краю стримано і поступово рухається тепла повітряна маса, пов’язана з Балтійським циклоном.

Найближча ніч ще очікується з невеликим морозом, але завтра вдень посилені південні вітри постачатимуть у наш край

тепло та слабкі опади. Температура повітря підвищиться до 0º і дещо вище.

До середини тижня потепління продовжиться, його інтенсивність зросте до +4+6º, пройде невеликий дощ у супроводі

серпанків та туманів, потім інтенсивність тепла зменшиться.

Тривала, хоч і неглибока, відлига у супроводі невеликого дощу та туманів викличе повільне танення снігу, з

апаси якого в області в 2-5 разів перевищують середні показники.

Тому на дорогах з’являться талі води та «снігова каша», що ускладнить рух транспорту і пішоходів.

Можливе сповзання снігу з дахів та падіння бурульок.

Прогноз на 30 січня. Хмарно. Невеликий дощ, вночі з мокрим снігом. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця.

Вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 0-5º тепла.

На 31 січня. Хмарно. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний,

3-8 м/с. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень 0-5º тепла.

На 1-2 лютого. Без істотних опадів. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5º тепла.

__________________________________________________________________________________________________________

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

І рівня небезпечності (НМЯ І)

 

Вдень 23 січня очікуються значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, місцями у південній частині області налипання мокрого снігу та ожеледь. Очікуваний приріст снігового покриву 10-15 см, у західних районах області  до 20 см.  Температура по області вночі 9-14º морозу, вдень 1-6º морозу. (І рівень небезпечності, ЖОВТИЙ).

____________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

 В тиловій холодній частині циклону утворився антициклон, який завтра формуватиме погоду нашого краю: витіснить опади, зменшить хмарність, зумовить зниження температури повітря та заспокоїть вітер. За прояснень температура повітря вночі сягатиме 10-15º морозу, вдень теж морозно 5-10º і проглядатиме сонечко. Внаслідок прояснень і вихолодження земної поверхні в нічні та ранкові години місцями по області можливе утворення туману. На дорогах зберігатиметься ожеледиця.

За прогнозом, у середу активні атмосферні фронти принесуть вночі помірний, вдень значний сніг на фоні посиленого вітру і морозів: вночі 8-13º, вдень 1-6º. У четвер та п’ятницю інтенсивність снігу зменшиться до невеликого, температурний фон суттєво не зміниться.

Зміну падіння атмосферного тиску ростом можуть відчувати чутливі до цього люди. Очікувані опади потребують від дорожніх служб бути готовими до вчасного розчищення доріг та тротуарів.

На 23 січня. Хмарно з проясненнями. Вночі помірний, вдень значний сніг, мокрий сніг. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 8-13º, вдень 1-6º морозу.

На 24 січня. Хмарно з проясненнями. Невеликий сніг. Вітер північний, 7-12 м/с. Температура вночі 5-10º, вдень 1-6º морозу.

На 25-26 січня. Невеликий сніг, лише вдень 26 січня без істотних опадів. Температура вночі 7-12º, вдень 1-6º морозу.

 

___________________________________________________________________________________________________________

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода Черкащини зумовлена слабким впливом південного циклону. А це означає, що утримається хмарна погода. Часом випадатиме сніг та посилюватиметься вітер, можливі слабкі хуртовини. Найближча ніч очікується зі значним морозом 9-11º, а завтра вдень намітиться тенденція до «потепління», мороз послабиться до 2-4º.

У неділю до керування погодою приєднається північний циклон, потепління дещо посилиться до 0+1º. Суттєвих опадів очікувати не варто. Переважатиме посилений вітер південно-західного напрямку.

Початок наступного тижня суттєвих змін у погоді не принесе.

На 13-14 січня. Хмарно. Місцями невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний з переходом на південний, 7-12 м/с, 14 січня місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

На 15-16 січня. Без істотних опадів. Температура вночі 3-8º , вдень 0-5º морозу.

Орієнтовний на 17-21 січня. 17 січня без опадів, 18 січня невеликий, місцями помірний сніг. 19-20 січня переважно без опадів. 21 січня помірний сніг. Температура вночі 4-10° морозу, 19-20 січня при проясненнях місцями 12-14°, вдень 1-6° морозу.

___________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Різдвяні свята відзначилися помірними морозами 6-8°. Пролітав легенький сніжок. Навіть виглянуло сонечко. Надалі виступ західного антициклону зумовить на Жашківщині ще одну ясну та помірно морозну ніч. А вже вдень до нашого краю почне наближатися циклон з північної Атлантики. Збільшиться хмарність, ввечері можливий невеликий сніг, мороз послабиться до 4-6º. Атмосферний тиск буде падати до 748 мм рт. ст., що нижче норми. Надалі треба готуватися до чергових снігопадів.

Досить комфортна, хоча й морозна зимова погода в найближчі 2 дні покличе школярів, які нині на канікулах, на вулиці та прогулянки у парках, біля річок. Тому треба пам’ятати про небезпеку сповзання снігу з дахів висотних будинків, нерівномірний та недостатньо міцний лід на водних об’єктах. А в парках можна дістатися місць з надзвичайним накопиченням снігового покриву, звідкіля буде важко вибратися.

На 10-11 січня. Хмарно. Вночі 10 січня без опадів, в решту часу невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 5-10º, вдень 0-5º морозу.

На 12-13 січня. Часом невеликий сніг, мокрий сніг. Температура вночі 12 січня 9-14º, 13 січня 2-7º морозу; вдень від 4º морозу до 1º тепла.

___________________________________________________________________________________________________________

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На 5 січня 2019 р.

Хмарно. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі -7..-12º.

На 6 січня. Хмарно. Вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі 7-12º, вдень 3-8º морозу.

На 7 січня. Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 10-15º, вдень 7-12º морозу.

На 8-9 січня. Переважно без опадів. Температура вночі 8 січня 10-15º морозу, 9 січня 12-17°; вдень 7-12° морозу.

Орієнтовно на 10-14 січня. 10 та 14 січня без опадів, 11-13 січня опади переважно у вигляді мокрого снігу. Температура 10 січня вночі 8-13°, вдень 4-9° морозу; 11-14 січня послаблення морозів вночі до 2-7°, вдень до 0-5°.

___________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

На Жашківщині домінують циклони, тому завтра до нашого краю продовжить надходити нестійке, помірно тепле повітря, яке зумовить вночі та вранці на фоні слабких морозів утворення туману, а також слабкої ожеледі, на дорогах ожеледиця. Тумани супроводжуватимуться вночі невеликими опадами, вдень суттєвих опадів не очікується. Упродовж доби коливання температури повітря спостерігатиметься в межах 1..6º морозу.

31 грудня та 1 січня переважатиме хмарна з невеликими періодичними опадами погода та температурою повітря вночі 2-7°, вдень 0-5° морозу.

Новорічна ніч завдяки сніговому покриву обіцяє бути казковою, проте 2 січня 2019 року на фоні незначного підвищення температури повітря очікується невелика порція мокрого снігу та дощу.

Будьте обережні – на дорогах та тротуарах ожеледиця!

Прогноз погоди на 31 грудня 2018 р. – 1 січня 2019 р. Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с,

вдень 1 січня південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі -4..-9º, вдень 0..-5º.

На 2 січня. Невеликий сніг, вдень з дощем. Температура вночі 1-6º морозу, вдень близько 0º.

На 3 січня. Невеликий сніг. Температура вночі 3-8º, вдень 1-6º морозу.

____________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

До кінця доби 29 грудня, вночі та вранці 30 грудня утримається туман, видимість 200-500 м, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця.

__________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

В найближчу годину з утриманням до кінця доби 20 грудня, вночі та вранці 21 грудня очікується туман, 200-500м.

___________________________________________________________________________________________________________

Північний антициклон переміщується по східній траєкторії на Середню Волгу. Він захищатиме нас від опадів, проте завтра завдяки близькості атмосферних розділів можливий подекуди невеликий сніг та переважно хмарна погода. Із східними вітрами продовжить надходити холодне повітря, а хмарність дещо «пом’якшуватиме» морози, тому температура повітря вночі знижуватиметься до 5..10º морозу, вдень очікується 2..7º морозу. У найхолодніші 19 та 20 грудня утримається морозна, хмарна з проясненнями, без суттєвих опадів погода, а до показників термометрів добавиться ще 1-3º морозу.

На 21-22 грудня. Невеликий сніг (вночі 21 грудня без істотних опадів). Температура вночі 4-9° морозу, вдень 0-5° морозу.

___________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Чорноморський циклон, який вже третю добу сипле снігом, поступово втрачає свою активність та поступається місцем антициклону зі Скандинавії. Завтра ще можливий окремий невеликий сніг на фоні поступового зниження температури. Місцями виникатимуть тумани з відкладенням ожеледі.
Увага! З появою морозів, на дорогах області посилиться ожеледиця! Будьте уважні та обережні!
Впродовж вихідних морози будуть посилюватися до помірних, відновляться процеси льодоутворення на водних об’єктах. Але не забувайте про небезпеку знаходження на льоду – лід різної товщини, ополонки можуть бути замасковані снігом.
На 15 грудня 2018 р.
Хмарно. Часом невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вночі та в перший половині дня в Черкасах та місцями по області туман, ожеледь. Вітер переважно північний 5-10 м/с.
На 16-17 грудня Хмарно з проясненнями. Без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 5-10º, вдень 2-7º морозу.
На 18-19 грудня Без опадів. Температура вночі 9-14º, вдень 5-10º морозу.
Орієнтований на 20-24 грудня
20 грудня без опадів; температура вночі 12-17° морозу, вдень 6-11° морозу.
21 грудня невеликий сніг; температура вночі 6-12° морозу, вдень 2-8° морозу.
22-24 грудня часом опади у вигляді мокрого снігу та дощу, підвищення температури вночі до 2-7° морозу, вдень до 2° морозу - 3° тепла.

___________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди на 14 грудня

Добу поспіль південний циклон кружляє над Жашківщиною, але він поступово втрачає свою силу, тому інтенсивність снігопадів зменшується. В Жашкові

за добу 12 та ніч 13 грудня випало 7,4мм та 6,1 мм опадів, що відповідає 75% декадної норми. Висота снігового покриву на ранок 12 грудня дорівнювала

7 см, а на ранок 13 грудня -21 см. Південний циклон, який напередодні активно засипав нас снігом, розташувався над нашим краєм і заповнюється. Тому інтенсивність опадів поступово зменшується – сьогодні та завтра ще пройдуть невеликий сніг та мокрий сніг, із припиненням у суботу. Після проходження циклону температура повітря поступово знизиться й у п’ятницю вночі очікується до 1.. 4º морозу, вдень близько 0º. У суботу ініціативу у формуванні погоди візьме на себе антициклон з півночі, який захищатиме нас від опадів та зумовить подальше поступове зниження температури повітря вночі до 4.. 9º морозу, вдень до 1..6º морозу. Надалі на наступному тижні морози посиляться до 8..13º.

Зниження температури та підмерзання снігу та снігової каші зумовить ожеледицю на дорогах і тротуарах, тому водіям та пішоходам радимо бути обережними, можливі також зсуви «снігових шапок» з дахів!

___________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження ускладнення погодних умов

в Черкаській області  12 листопада (поєднання НЯ)

 

У зв’язку з переміщенням на територію Черкащини південного циклону, 12 грудня очікується сніг, мокрий сніг. Вдень сильні опади, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Впродовж доби ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Температура вночі та вдень -2°..+ 3°.

___________________________________________________________________________________________________________

Штормового попередження про небезпечне гідрометеорологічне

До кінця доби 10-го, вночі та вранці в першій половині дня 11 грудня утримається туман 200-500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця

__________________________________________________________________________________________________________

ПРОГНОЗ

Після невеликої перерви наш край готується зустріти другу серію атмосферних фронтів із заходу.

Ще ніч на суботу буде морозною та без опадів, а вдень почне падати атмосферний тиск,

температура перетне нульову позначку в бік позитивних значень. У другій половині дня,

очікуються опади у вигляді мокрого снігу та дощу.

У неділю наш край буде під впливом теплого атмосферного фронту з опадами переважно у вигляді дощу,

атмосферний тиск інтенсивно падатиме, а температура повітря повільно зросте до +2+4º.

Волога та відносно тепла погода утримається і на початку наступного тижня.

Відлига у супроводі дощів у вихідні прискорить сніготанення та ускладнить дорожній рух на нечищених ділянках доріг.

Інтенсивне падіння атмосферного тиску може погіршувати самопочуття людей.

До уваги рибалок! У період відлиги лід на річках і водосховищах стане крихким і вихід на нього буде небезпечним для життя!

На 9-10 грудня. Хмарно з проясненнями. Часом невеликі опади. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, південний,

5-10 м/с. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень від 1° морозу до 4° тепла.

На 11-12 грудня. 11 грудня вночі місцями, вдень повсюди невеликий, протягом 12 грудня помірний мокрий сніг.

Температура вночі 1-4º морозу, вдень 0-2° тепла.

Орієнтовно на 13-17 грудня. Невеликий сніг (14 грудня без опадів). Температура вночі 1-7° морозу,

вдень від 2° морозу до 3° тепла.

___________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

6 грудня в Черкасах та області очікується  на дорогах ожеледиця, місцями по області ожеледь

_________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

5 грудня в Черкасах та області очікується туман, 200-500м, місцями по області ожеледь, на дорогах ожеледиця.

__________________________________________________________________________________________________________

Ось і прийшла в наш край календарна зима із снігопадами та посиленими морозами.В атмосфері розпочинаються масштабні зміни. Морозний антициклон відступає на схід під натиском циклону з північної Атлантики. Цей циклон великий за розмірами і займає майже всю територію Західної Європи, тому його вплив на погоду нашої області буде тривалим. Практично тиждень теплі та вологі повітряні маси Атлантики зумовлюватимуть відлиги у супроводі періодичних дощів та мокрого снігу, найбільш інтенсивних у другій половині тижня. Завтра хмарно, без суттєвих опадів, тумани. На дорогах ожеледиця. Температура повітря коливатиметься від 1-3º морозу до 2-5º тепла.
Невелике потепління без істотних опадів в перший половині тижня призведе до ущільнення снігового покриву, зменшення його висоти. В другій половині тижня сніготанення прискориться дощами, що може ускладнювати дорожній рух.

На 5-6 грудня. Хмарно з проясненнями. 5 грудня невеликий мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, туман. 6 грудня без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

На 7-8 грудня. Без опадів. Температура вночі 3-8º морозу; вдень 7 грудня 0-5º морозу, 8 грудня від 3º морозу до 2º тепла

_________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

4 грудня в Черкасах та місцями по області туман 200-500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

__________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

1 грудня в Черкасах та місцями по області очікується сильний сніг, на дорогах ожеледиця.

 

ШТОРМ-ПРОГНОЗ ПОГОДИ

1 грудня 2018 р.

Хмарно. Сніг, місцями сильний. Місцями  хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вітер-східний, вночі 9-14, вдень 5-10 м/с. Температура вночі -5..-10º, вдень -2..-7º.

2-3 грудня Хмарно з проясненнями. Без опадів, лише 2 грудня вночі невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі -8..-13º, вдень 2 грудня 2-7º морозу, 3 грудня від 4º морозу до 1º тепла.

4-5 грудня Невеликі опади, переважно у вигляді дощу. Температура вночі від 4° морозу до 1º тепла, вдень +1+4º.

Орієнтовно на 6-10 грудня. Часом невеликий дощ та мокрий сніг, 7 та 8 грудня переважно без опадів. Температура вночі та вдень від 3° морозу до 3° тепла (вдень 9-10 грудня 0-5° тепла).

__________________________________________________________________________________________________________

Оперативна інформація про ускладнення погодних умов 1 грудня 2018 року по Черкаській області

Внаслідок впливу атмосферних фронтів південного циклону, на Черкащині 1 грудня очікується ускладнення погодних умов: помірний сніг, місцями сильний сніг (приріст снігового покриву 6-12 см), на дорогах ожеледиця. Температура вночі -5..-10º, вдень -2..-7º.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

___________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

В найближчу годину з утриманням до кінця доби 26 листопада туман видимість 200-500 м

 

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

27 листопада вночі та вранці очікуються сильні опади. Впродовж доби налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

______________________________________________________________________________________________________

З вчорашнього дня утримується малокомфортна погода. Морози послабшали, але дискомфорту додають тумани, утворення ожеледних явищ на предметах та ожеледиця на дорогах. Відмічається невеликий облоговий дощ та мряка. Все це в комплексі та ще відсутність сонячного сяйва й за так короткого дня призводять до погіршення настрою та самопочуття людей.

На завтра погоду будуть ускладнювати атмосферні фронти циклону з південного заходу. Сьогоднішній дощ вночі переходитиме у мокрий сніг. Вночі та вранці очікується посилення опадів на фоні температури повітря близько 0º та поривчастого вітру. Упродовж дня інтенсивність опадів зменшуватиметься, проте температура повітря знижуватиметься. Проходження атмосферних фронтів супроводжуватимуть «набір зимових явищ» із налипання мокрого снігу, ожеледиці на дорогах, в окремих районах області ожеледі. З північними вітрами завтра почне надходити холодне повітря з Арктики, тому впродовж дня температура знизиться до 3..5º морозу і опади, які випадуть, почнуть замерзати, утворюючи ожеледицю на дорогах.

Такі погодні умови ускладнюватимуть рух транспорту та роботу енергетиків. Комунальним та дорожнім службам радимо вчасно очищувати дороги та тротуари, а водіям та пішоходам бути особливо уважними на дорогах.

___________________________________________________________________________________________________________

Оперативна інформація про ускладнення погодних умов

вдень 26 та впродовж доби 27 листопада 2018 року по Черкаській області

 

Внаслідок впливу активного циклон з південного заходу, на Черкащині вдень 26 листопада та впродовж доби 27 листопада очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний сніг (приріст снігового покриву 8-15 см), на дорогах ожеледиця, в окремих районах налипання мокрого снігу та ожеледь, 27 листопада  пориви вітру 15-20 м/с

_________________________________________________________________________________________________________

20 листопада 2018 р.

Хмарно. Сніг та мокрий сніг, місцями по області сильні опади.

Ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний,

8-13 м/с, місцями по області пориви 15-20 м/с. Температура вночі -1..-6º, вдень -2..+3º.

21-22 листопада Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі 4-9º морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

23-24 листопада Переважно без опадів. Температура вночі 5-10º морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

Ввечері 19 листопада з утриманням вночі та в першій половині дня 20 листопада очікується сніг та мокрий сніг, місцями по області сильні опади. Ожеледь, налипання мокрого снігу на дорогах ожеледиця. Місцями по області пориви вітру 15-20 м/с.

_______________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

 

В другій половині дня з утриманням до кінця доби 15 листопада, вночі та вранці 16 листопада очікується на дорогах ожеледиця

________________________________________________________________________________________________________

Вихідні на Жашківщині були холодні й з туманами.Циклон з північної Атлантики,

який хоч і рухається по більш північних широтах,

але надсилає й на Жашківщину «порцію» холоду. Йому продовжує протидіяти антициклон з центром над

Середньою Волгою, що зумовлює посилений південно-східний вітер. Суттєвих опадів не очікується.

Температура повітря знизиться вночі до помірних морозів, вдень буде близько 0º.13 листопада мінлива хмарність.

Без істотних опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі -4..-9º, вдень -2..+3º.

________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Циклони з Атлантики прямують на центральну Росію, тому саме там повітряна маса зараз найбільш волога. А блокуючий антициклон над Україною забезпечує надходження до Жашківщини цієї вологи із холодного сходу материка. Додаткове вихолоджування повітря вночі створює таку собі «морозну вогкість» з туманами. Відомо, що при вологості вище 70%, відчуття холоду посилюється на 1º на кожні 5%. Проте, день у суботу, завдяки антициклону, залишиться досить теплим та «осяйним». У неділю очікується поява хмарності, посилення східного вітру та невелике зниження денної температури повітря.
Нічні та ранкові тумани значно погіршують видимість на шляхах, збільшують забруднення атмосферного повітря викидами підприємств та автотранспорту.
Сонячні та ще досить теплі дні сприятливі для відпочинку на природі, адаптації організму людини до зимових холодів.

Прогноз погоди на 10 листопада 2018 р.

Малохмарно. Без опадів. Вночі та вранці туман. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 1..6º морозу, вдень 3..8º тепла

На 11-12 листопада. Мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вночі та вранці 11 листопада місцями туман. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі -2..3º, вдень 3..8º.

На 13-14 листопада. 13 листопада без опадів, 14 листопада невеликий дощ з мокрим снігом. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 0-5º тепла.

Орієнтовно на 15-19 листопада

15 листопада місцями невеликий дощ, вночі з мокрим снігом; 16-18 листопада переважно без опадів; 19 листопада невеликий дощ, вночі місцями з мокрим снігом. Температура вночі від 1° тепла до 5° морозу, вдень 1-7° тепла.

______________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

Вночі та вранці 10 листопада в Черкасах і області очікується туман видимість 200-500 м.

_________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

Вночі та вранці 8 листопада в Черкасах та  області очікується туман, видимість 200-500м.

________________________________________________________________________________________________________

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

6 листопада 2018 р.

Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями по області туман. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі 0..5º, вдень 6..11º.

7-8 листопада Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі  від 2º тепла до 3º морозу, вдень 5-10º тепла.

9-10 листопада Без опадів. Температура від 2º тепла до 3º морозу, вдень 5-10º тепла.

_________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

Вночі та вранці 30 жовтня в Черкасах та області очікується туман, 200-500 м.

__________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про стихійне гідрометеорологічне явище

по Черкаській області

22-23 жовтня  переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Штормове попередження про зміну погодних умов в Черкаській області  24-25 жовтня (РЗП)

Очікується різка зміна погодних умов: 24 жовтня  дощі, 25 жовтня дощі  з мокрим снігом; посилення вітру до 15-20 м/с.

___________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

Осінь — яскрава та сонячна пора, тому її називають золотою.Чому, здогадатися неважко: листя на деревах із зеленого перефарбовується в різні відтінки золотого. Жовта охра, червона мідь, зеленувата латунь, коричнева бронза, блідо-жовте і оранжево-жовте золото — всі ці кольори насамперед нагадують про осінь. Шкода, що пора ця зовсім недовга. Якщо календарна осінь триває три місяці, то золота осінь — коли всі дерева стоять жовті — всього два-три тижні. І ось, порадувавши наші очі чистими золотими відтінками, листя раптом починає швидко обсипатися.

Вже на вихідних погода зміниться, тому залишилося ще трохи часу, щоб насолодитися гарною погодою та закінченням золотої осені.

В атмосфері почалась перебудова атмосферних процесів. Після тривалого періоду стояння антициклону на територію України переміщується улоговина обширного циклону з північної Атлантики. Тому стійка, суха та тепла погода зміниться на прохолодну з періодичними дощами.

Так вже завтра очікується збільшення хмарності, посилення вітру північно-західного

напрямку та зниження температурного фону на 2-4º. У неділю теж хмарно, можливий невеликий дощ, температура вночі близько 3-5º тепла, вдень - близько 10-15º.

З наступного тижня похолодання посилиться на фоні окремих інтенсивних дощів.

Прогноз погоди на 21 жовтня Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер північний, 5-10м/с. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 10-15º.

22 жовтня Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер північний, 5-10м/с. Температура вночі 1-6 º тепла, вдень 10-15º.

23  жовтня Без опадів. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 7-12º.

24  жовтня Вдень дощ. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 7-12º.

Орієнтовний прогноз погоди на 25-29 жовтня.Часом невеликі та помірні  дощі, лише  26 жовтня  без опадів. Температура вночі 1-5° тепла,  вдень 4-9°.

__________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

18 жовтня у найближчу годину з утриманням до кінця ранку туман 200-500м.

________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про стихійне гідрометеорологічне явище

16-21 жовтня на більшій частині території надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

__________________________________________________________________________________________________________

Жашківщина знаходиться у смузі підвищеного атмосферного тиску, а по північних широтах рухаються на схід атлантичні циклони. Тому завтра очікується лише збільшення хмарності, але без істотних опадів. Вночі дещо потеплішає до +3+5º, а вдень – стане дещо прохолодніше до +16+18º. Вітер перейде на північний напрямок, але залишиться слабким.

На 10-11 жовтня. Невелика хмарність. Без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 2..7º, вдень 14..19º.

На 12-13 жовтня. Без опадів. Температура вночі 3-8º, вдень 13-18º.

Нагадуємо, що попереду лише 5-6 теплих та погожих днів і треба встигнути зробити всі важливі заходи щодо підготовки до зими.

________________________________________________________________________________________________________

Прогноз погоди

На Жашківщині вже другу добу панує антициклон, центр якого переміщується по південній траєкторії на схід. Йому й завдячуємо малохмарною сухою погодою. Зі зміною вітру на південно-західний у наш край почне надходити тепле повітря. Завтра вночі завдяки проясненню температура повітря очікується невисокою +2+7º, місцями на грунті в понижених формах рельєфу можливі заморозки 0-5º. Вдень надходження теплого повітря разом із сонячним прогрівом піднімуть температурні показники до +12+17º.
Вихідні та початок наступного тижня будуть сонячними, сухими та теплими.

Прогноз погоди на 7-8 жовтня. Невелика хмарність. Без опадів. Вітер південний, 3-8 м/с. Температура вночі 4..9º, вдень 16..21º.

На 9-10 жовтня. Без опадів. Температура вночі 3..8º, вдень 15..20º.

На 11-15 жовтня. Без опадів. Температура вночі 3-9°, вдень 11-17°.

________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про заморозки (СГЯ)

Вночі 5 жовтня на ґрунті очікуються заморозки 0-5º.

______________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про заморозки

Вночі 1 жовтня на ґрунті очікуються заморозки 0-5º.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На  29 вересня 2018 р.

Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень дощ. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 7-12º, вдень 11-16º.

На 30 вересня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 12-17º тепла.

На 1 жовтня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º тепла, на ґрунті заморозки 0-5º; температура вдень 12-17º тепла.

На 2 жовтня. Без істотних опадів. Температура вночі 3-8º, вдень 12-17º.

На 3 жовтня. Дощ. Температура вночі 3-8º, вдень 12-17º.

________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

В найближчу годину з утриманням до кінця доби 27.09.2018 року очікуються пориви вітру 15-20 м/с.

____________________________________________________________________________________________________________

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На 25 вересня 2018 р.

Хмарно з проясненнями. Короткочасні дощі. Вітер північно-західний, 8-13 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі 4-9º, вдень 10-15º.

На 26-27 вересня. Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер північно-західний з переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6º тепла, на грунті заморозки 0-5º; вдень 26 вересня 10-15º тепла, 27 вересня 14-19 º.

На 28-29 вересня. 28 вересня без опадів, 29 вересня дощ (вночі місцями).Температура вночі 4-9º; вдень 28 вересня 16-21º, 29 вересня 12-17º.

_________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про заморозки (стихійне гідрометеорологічне явище)

Вночі 26 та 27 вересня очікуються заморозки на грунті  0-5º.

_________________________________________________________________________________________________________

Штормове попередження про небезпечне гідрометеорологічне явище

Вдень25.09.2018 очікуються пориви вітру 15-20 м/с.