Жашківська районна державна адміністрація
Жашківський район, Черкаська область

Управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської області

Начальник управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі

Ружицька Ірина Іванівна

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ЖАШКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської області (далі –  управління Казначейства)  є територіальним органом Державної казначейської служби України.

Управління  Казначейства підпорядковане Державній казначейській службі України та Головному управлінню Державної казначейської служби України у Черкаській області (далі – Головне управління Казначейства).

Управління  Казначейства у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, актами та дорученнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Прем'єр-міністра України, наказами Міністерства фінансів України, дорученнями Міністра фінансів України (далі – Міністр), наказами Державної казначейської служби України, дорученнями Голови Державної казначейської служби України, Жашківської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та наказами Головного управління Казначейства.

Основним завданням управління Казначейства є реалізація державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Управління  Казначейства під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з Жашківською районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування, а також підприємствами, установами, організаціями на території Жашківського району.

Управління Казначейства очолює начальник, який призначається на посаду за пропозиціями, внесеними начальником Головного управління Казначейства, Головою Державної казначейської служби України за погодженням з Міністром та головою Жашківської районної державної адміністрації, та звільняється з посади Головою Державної казначейської служби України за погодженням з Міністром та за пропозиціями, внесеними начальником Головного управління Казначейства.

Управління  Казначейства діє на підставі положення затвердженого Головою Державної казначейської служби України.

Управління  Казначейства утримується за рахунок державного бюджету.

Структуру управління Казначейства затверджує Голова Державної казначейської служби України за погодженням з Міністром. Штатні розписи та кошториси Управління  Казначейства затверджує Голова Державної казначейської служби України. Чисельність працівників управління Казначейства затверджує Голова Державної казначейської служби України в межах граничної чисельності працівників, визначеної Кабінетом Міністрів України.

Управління Казначейства є юридичною особою публічного права, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, рахунки в установах Державної казначейської служби України.

 

 

СТРУКТУРА

управління Державної казначейської служби України

у Жашківському районі Черкаської області

 

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посад

Кількість штатних посад

1

2

3

1

Керівництво

2

2

Відділ видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів

6

3

Відділ звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів

3

4

Головний спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації

1

УСЬОГО

12

ДНІ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

в управлінні Державної казначейської служби України

у Жашківському районі Черкаської області

П.І.Б.

Посада

Тижні місяця

№ тел.

1000-

1300

1500-1700

РУЖИЦЬКА ІРИНА

 ІВАНІВНА

 

Начальник управління

І

ІІІ

 

6-21-16

 

Понеділок

САРАНЮК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

 

Заступник начальника управління

 

І, ІІІ

ІІ, IV

6-32-91

 

Вівторок

КУРКО

ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

 

 

Начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів

І, ІІІ

ІІ, IV

6-32-57

 

 

Середа

ГУБСЬКА

ОЛЬГА ІВАНІВНА

 

Начальник  відділу   звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер

І, ІІІ

ІІ, IV

6-21-34

 

 

Четвер

 

ДержавнА казначейсЬКА СЛУЖБА України

 

Головне Управління ДержавноЇ казначейсЬКОЇ СЛУЖБИ

УКРАЇНИ у ЧЕРКАСЬКІЙ області

 

Управління ДержавноЇ казначейсЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

у ЖАШКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРКАСЬКОЇ області

вулиця Благовісна, 1, м. Жашків, Черкаська область, 19200  тел/факс. (04747)6-21-34

E-mail: office@zhash.ck.treasury.gov.ua       Код ЄДРПОУ 37935119

 

20.08.2018 № 665/04-33.

 

 

Голові  Жашківської районної державної адміністрації

Бойку С.

 

УДКСУ у Жашківському районі Черкаської області просить розмістити на ВЕБ-сторінці Жашківської районної державної адміністрації оголошення:

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської повідомляє про закінчення 10.09.2018 перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів та закриття старих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і  місцевих бюджетів.

 

Скачать

Дорожня карта підключення до СДО.doc

Microsoft Word документ 416.0 KB

Скачать

Шановні клієнти управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської області !

У зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України прийнято рішення щодо повномасштабного впровадження Системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт казначейства – Казначейство» (далі – СДО), управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської області (далі – управління Казначейства) пропонує Вам підключитись до СДО.

Для початку робіт з підключення до СДО необхідно здійснити наступні заходи:

1.  Заповнити в електронному вигляді та надіслати на електронну адресу Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області: office@ck.treasury.gov.ua анкету для підключення до СДО.

2. Укласти договір про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства –Казначейство».

3. Придбати надійні носії ключової інформації, які відповідають вимогам додатку №6 договору.

Для проведення процедури реєстрації заявника, формування посиленого сертифікату ключа, відповідно до Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України, до відокремленого пункту реєстрації ключів в Уманському управлінні Державної казначейської служби України Черкаської області за адресою м.Умань, пл.Леніна 1, тел.(04744)32975, необхідно надати документи, перелік яких Ви можете отримати в управлінні Казначейства.

Начальник                                                      І.І.Ружицька

 

ОГОЛОШЕННЯ !!!

Управління Державної казначейської служби України у Жашківському районі Черкаської повідомляє, що у зв’язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і  місцевих бюджетів.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua):

Рубрика "Реквізити доходних рахунків"

підрубрика "Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету" та "Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету".